Koninklijke Schaakclub Pion Aalst

KS Pion Aalst

Speeldagen: elke woensdag

Jeugd van 18u30 tot 19u30

Volwassenen vanaf 19u45 tot einde

Locatie

Sint Pauluszalen

Botermelkstraat 63b
9300 Aalst


Grotere kaart weergeven

Sponsers

sponsor vernoscientific logo

sponsor aalst logo

Clubleden

Uitnodigingen

Adverteer mijn tornooi

Eindklassement

    Naam                    ELO     Club               Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Reymaeker Walter    (1891N)  Dworp          10.5/12 1928   0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Smet Frans          (1750N)  Aalst          10.0/16 1656   1.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst          10.0/16 1543   0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst          10.0/12 1814   1.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst           9.5/16 1593   0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst           8.5/16 1571   0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Van Wijnendaele Jovann (1660N)  Aalst           8.0/16 1624   0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )                  6.5/12 1234   0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst           6.0/16 1415   ---     5     8   0.0  0.00 
 10 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst           6.0/8  1739   ---     5     4   0.0  0.00 
 11 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst           5.5/16 1292   ---     4     0   0.0  0.00 
 12 Wauters Johan          (1486N)  Aalst           5.5/16 1402   ---     5     8   0.0  0.00 
 13 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent      5.5/8  1799   ---     5     4   0.0  0.00 
 14 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem        5.0/8  1563   1.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Evens Joris            (1389N)  Aalst           5.0/16 1316   0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst           4.5/12 1358   ---     3     6   0.0  0.00 
 17 Schamp Johan           (1327N)  Aalst           4.5/12 1187   ---     3     5   0.0  0.00 
 18 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst           4.5/11 1394   ---     2     0   0.0  0.00 
 19 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst           3.0/7  1308   ---     3     3   0.0  0.00 
 20 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst           3.0/4  1729   ---     3     2   0.0  0.00 
 21 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze          3.0/3  2238   ---     3     1   0.0  0.00 
 22 Flamee Dirk            (1634N)  Geraardsbergen  3.0/4  1708   ---     2     0   0.0  0.00 
 23 De Greve Willy         (1303N)  Aalst           3.0/8  1219   ---     1     0   0.0  0.00 
 24 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst           2.0/8  1044   ---     1     3   0.0  0.00 
 25 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst           2.0/4  1322   ---     1     2   0.0  0.00 
 26 Bombeek Raf            (1431N)  Aalst           1.0/2  1473   ---     1     2   0.0  0.00 
 27 Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst           1.0/2   677   ---     1     1   0.0  0.00 
 28 Salada Ramon           (1612N)  Aalst           1.0/1  2185   ---     1     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement na deel 2 (8 partijen)

    Naam                    ELO     Club               Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Reymaeker Walter    (1891N)  Dworp           7.5/8  2046   0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent      5.5/8  1799   0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst           5.0/8  1615   ---     5     4  28.5  0.00 
  4 De Smet Frans          (1750N)  Aalst           5.0/8  1672   ---     5     4  28.0  0.00 
  5 Van Wijnendaele Jovann (1660N)  Aalst           4.0/8  1618   ---     4     4  31.0  0.00 
  6 Wauters Johan          (1486N)  Aalst           4.0/8  1509   ---     4     4  28.0  0.00 
  7 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst           4.0/4  2465   ---     4     2   0.0  0.00 
  8 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst           4.0/8  1533   ---     3     0   0.0  0.00 
  9 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst           3.5/8  1536   0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst           3.0/4  1729   ---     3     2   0.0  0.00 
 11 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze          3.0/3  2238   ---     3     1   0.0  0.00 
 12 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst           3.0/7  1368   ---     2     3   0.0  0.00 
 13 Flamee Dirk            (1634N)  Geraardsbergen  3.0/4  1708   ---     2     2   0.0  0.00 
 14 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst           2.5/8  1429   ---     2     4  27.0  0.00 
 15 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst           2.5/8  1338   ---     2     4  25.5  0.00 
 16 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst           2.5/8  1244   ---     2     4  21.5  0.00 
 17 Schamp Johan           (1327N)  Aalst           2.5/4  1380   ---     1     2   0.0  0.00 
 18 De Greve Willy         (1303N)  Aalst           2.5/4  1503   ---     1     1   0.0  0.00 
 19 Evens Joris            (1389N)  Aalst           2.0/8  1338   ---     2     0   0.0  0.00 
 20 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst           2.0/4  1322   ---     1     0   0.0  0.00 
 21 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst           1.0/4  1225   ---     1     2   0.0  0.00 
 22 Salada Ramon           (1612N)  Aalst           1.0/1  2185   ---     1     0   0.0  0.00 
 23 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )                  1.0/4   903   ---     0     1  20.0  0.00 
 24 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst           1.0/4   734   ---     0     1  19.5  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement na deel 1 (4 partijen)

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  3.5/4  1980   0.5     3     2   8.5  0.00 
  2 De Reymaeker Walter    (1891N)  Dworp       3.5/4  1986   0.5     3     2   7.5  0.00 
  3 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       3.0/4  1777   ---     3     2   0.0  0.00 
  4 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      3.0/3  2238   ---     3     1   0.0  0.00 
  5 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       2.5/4  1581   0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Van Wijnendaele Jovann (1660N)  Aalst       2.0/4  1579   ---     2     2   8.5  0.00 
  7 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst       2.0/4  1394   ---     2     2   7.0  0.00 
  8 Evens Joris            (1389N)  Aalst       2.0/4  1527   ---     2     2   6.5  0.00 
  9 Wauters Johan          (1486N)  Aalst       2.0/4  1400   ---     2     2   5.5  0.00 
 10 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       2.0/4  1454   ---     1     2   7.0  0.00 
 11 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst       2.0/4  1322   ---     1     2   5.5  0.00 
 12 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst       1.5/4  1552   0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1.0/4  1292   ---     1     2   7.0  2.00 
 14 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst       1.0/3  1427   ---     1     2   7.0  1.75 
 15 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst       1.0/4  1290   ---     1     2   7.0  1.00 
 16 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst       1.0/4  1225   ---     1     2   4.5  0.00 
 17 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1.0/1  2185   ---     1     0   0.0  0.00 
 18 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       1.0/4   734   ---     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Eindklassement 2016/2017

    Naam                    ELO     Club                 Ptn   Pres  Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Gabriels Antoon        (1842N)  KGSRL Gent       13.0/16 1905   0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Dooremont Danny        (1458N)  Aalst             9.5/16 1620   0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Van Wijnendaele Jovann (1666N)  Aalst             8.5/15 1748   0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Deberdt Joris          (2152N)  Jean Jaur├Ęs Gent  8.0/8  2611 169.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Smet Frans          (1792N)  Aalst             8.0/16 1628 131.5     0     0   0.0  0.00 
  6 De Reymaeker Walter    (1872N)  Dworp             7.0/8  2039 156.5     0     0   0.0  0.00 
  7 Wauters Johan          (1495N)  Aalst             7.0/16 1557 130.5     0     0   0.0  0.00 
  8 Heyvaert Johan         (1427N)  Aalst             6.5/12 1565   0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Roels Frederik         (1926N)  KGSRL Gent        6.0/8  1827 147.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Evens Joris            (1449N)  Aalst             6.0/16 1501 124.5     0     0   0.0  0.00 
 11 De Wolf Bernard        (1551N)  Aalst             5.5/16 1430   0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 De Clercq Geert        (1431N)  Aalst             5.0/12 1491 124.0     5     7   0.0  0.00 
 13 Vandergoten Theo       (1464N)  Aalst             5.0/12 1486 124.0     5     6   0.0  0.00 
 14 Vanhee Freddy          (1872N)  Aalst             5.0/12 1497 114.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Apostolakis Taki       (1980N)  Aalst             4.0/8  1794 139.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Pisaneschi Maxime      (1365N)  KGSRL Gent        4.0/8  1641 138.5     0     0   0.0  0.00 
 17 Salada Ramon           (1619N)  Aalst             4.0/8  1480 122.5     0     0   0.0  0.00 
 18 Boterbergh Benny       (1249N)  Aalst             4.0/8  1438 122.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Lefevre Lucien         (1455N)  Aalst             4.0/7  1415 119.0     0     0   0.0  0.00 
 20 De Greve Willy         (1329N)  Aalst             4.0/15 1222 111.5     0     0   0.0  0.00 
 21 Lot Diederik           (1911N)  Dworp             3.0/4  1861 144.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Roca Medardo           (1645N)  Aalst             3.0/4  1893 143.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Van De Putte Ben       (1747N)  Deinze            3.0/4  1787 137.0     0     0   0.0  0.00 
 24 Berwout Heymans        (   0 )                    2.5/4  1242   0.0     0     0   0.0  0.00 
 25 Flamee Dirk            (1656N)  Geraardsbergen    2.0/4  1624 127.0     0     0   0.0  0.00 
 26 Bombeek Raf            (1467N)  Aalst             2.0/4  1529 126.0     0     0   0.0  0.00 
 27 Said Ampukajev         (1350N)                    2.0/8  1310 108.5     0     0   0.0  0.00 
 28 Ponnet Guy             (1709N)  Landegem          1.5/4  1366   0.0     0     0   0.0  0.00 
 29 Gert-Jan Cappelle      (   0 )                    1.0/3   969 121.0     0     0   0.0  0.00 
 30 De Greve Hubert        (1493N)  Aalst             1.0/4  1439 115.5     0     0   0.0  0.00 
 31 Carlo De Sutter        (   0 )                    1.0/4   475 109.5     0     0   0.0  0.00 
 32 Alexander Dhaeseleer   (   0 )                    0.0/1  1175 121.5     0     1   0.0  0.00 
 33 Daniel Dhaeseleer      (   0 )                    0.0/1  1196 121.5     0     0   0.0  0.00 
 34 Jabir Rossi            (   0 )                    0.0/1  -470 120.0     0     0   0.0  0.00 
 35 Thibo De Potter        (   0 )                    0.0/1  1081 118.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina