SwarLogo CKdeel3 SwarLogo
417
Organisator: Aalst
Toernooi: Amerikaans Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 26/12/2018 tot 06/03/2019
Scheidingssystemen: OR, #Win, B Med1
Amerikaans: P2:Aanw.- + 1/3=0 2/3=5 meer=10
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Gebdat N-Elo Titel Clubnaam #Part. #Ptn Amer. Perf
1 Heymans Berwout 2003-••-•• 1888 Aalst 6 5.5 1295 2002
2 De Wolf Bernard 1946-••-•• 1591 Aalst 6 4.0 1171 1695
3 Van De Putte Ben 1974-••-•• 1785 Deinze 5 3.5 1171 1771
4 A De Blende Nando 1996-••-•• 1894 Dendermonde 3 3.0 1157 2414
5 De Smet Frans 1948-••-•• 1794 Aalst 7 4.0 1152 1723
6 Apostolakis Taki 1963-••-•• 1950 Aalst 3 3.0 1149 2350
7 Gabriels Antoon 1953-••-•• 1816 Aalst 4 3.0 1134 1763
8 Roelandt Andreas 1998-••-•• 0 Aalst 6 3.5 1131 1715
9 Vandergoten Theo 1946-••-•• 1433 Aalst 7 3.5 1122 1567
10 Lefevre Lucien 1968-••-•• 1435 Aalst 4 2.5 1094 1665
11 A Vanhee Freddy 1947-••-•• 1855 Aalst 5 3.0 1063 1769
12 A Ponnet Guy 1959-••-•• 1684 Landegem 3 2.0 1054 1525
13 A Vereecken Peter 1980-••-•• 1835 Aalst 3 2.0 1052 1705
14 A Rommel Pascal 1974-••-•• 1650 Deinze 1 1.0 1049 2335
15 A Van Wijnendaele Jovanni 1987-••-•• 1663 Aalst 1 1.0 1046 2233
16 A Cleymans Tom 1977-••-•• 1358 Aalst 2 1.5 1044 1440
17 Heyvaert Johan 1966-••-•• 1443 Aalst 6 2.5 1026 1399
18 Evens Joris 1965-••-•• 1402 Aalst 6 2.5 1026 1245
19 Pascutto Gian-Carlo 1982-••-•• 1635 Aalst 5 2.0 1024 1468
20 Van Steen Guido 1952-••-•• 1389 Aalst 6 2.0 993 1339
21 De Greve Hubert 1953-••-•• 1535 Aalst 7 2.0 966 1304
22 Haesendonck Wolf 1998-••-•• 0 Aalst 1 0.0 950 589
23 A Wauters Johan 1943-••-•• 1508 Aalst 4 1.0 936 1623
24 N Van Den Abbeele Yves 1973-••-•• 0 4 1.0 933 988
25 A De Greve Willy 1950-••-•• 1307 Aalst 5 1.0 921 1237
26 A Maes Rudy 1961-••-•• 0 Aalst 4 1.0 919 985
27 A De Clercq Geert 1974-••-•• 1471 Aalst 5 1.0 913 1298
28 N De Wael Jens 1993-••-•• 0 Zottegem 2 0.0 906 621
29 Van Neckebroeck Angelique 1950-••-•• 1150 Aalst 3 0.0 862 444
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Apostolakis Taki 1 (1950) 1-0 Wauters Johan 15 (1508)
2 De Clercq Geert 16 (1471) 0-1 De Blende Nando 2 (1894)
3 Vanhee Freddy 4 (1855) 1-0 Vandergoten Theo 19 (1433)
4 Van Steen Guido 21 (1389) 0-1 De Smet Frans 7 (1794)
5 De Wolf Bernard 13 (1591) 1-0 De Greve Willy 23 (1307)
6 Roelandt Andreas 28 (0) 1-0 De Greve Hubert 14 (1535)
7 Van Den Abbeele Yves 29 (0) 0-1 Maes Rudy 27 (0)
  Cleymans Tom 22 (1358) 0 Afwezig    
  De Wael Jens 25 (0) 0 Afwezig    
  Evens Joris 20 (1402) 0 Afwezig    
  Gabriels Antoon 6 (1816) 0 Afwezig    
  Haesendonck Wolf 26 (0) 0 Afwezig    
  Heymans Berwout 3 (1888) 0 Afwezig    
  Heyvaert Johan 17 (1443) 0 Afwezig    
  Lefevre Lucien 18 (1435) 0 Afwezig    
  Pascutto Gian-Carlo 12 (1635) 0 Afwezig    
  Ponnet Guy 9 (1684) 0 Afwezig    
  Rommel Pascal 11 (1650) 0 Afwezig    
  Van De Putte Ben 8 (1785) 0 Afwezig    
  Van Neckebroeck Angelique 24 (1150) 0 Afwezig    
  Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663) 0 Afwezig    
  Vereecken Peter 5 (1835) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Blende Nando 2 (1894) 1-0 Roelandt Andreas 28 (0)
2 Maes Rudy 27 (0) 0-1 Apostolakis Taki 1 (1950)
3 De Smet Frans 7 (1794) ½-½ De Wolf Bernard 13 (1591)
4 De Greve Willy 23 (1307) 0-1 Vanhee Freddy 4 (1855)
5 Vereecken Peter 5 (1835) 1-0 Van Neckebroeck Angelique 24 (1150)
6 Wauters Johan 15 (1508) 1-0 Ponnet Guy 9 (1684)
7 Vandergoten Theo 19 (1433) 0-1 Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663)
8 Heyvaert Johan 17 (1443) 1-0 De Clercq Geert 16 (1471)
9 Evens Joris 20 (1402) 1-0 Van Steen Guido 21 (1389)
10 Van Den Abbeele Yves 29 (0) 0-1 Heymans Berwout 3 (1888)
11 De Greve Hubert 14 (1535) ½-½ Cleymans Tom 22 (1358)
  De Wael Jens 25 (0) 0 Afwezig    
  Gabriels Antoon 6 (1816) 0 Afwezig    
  Haesendonck Wolf 26 (0) 0 Afwezig    
  Lefevre Lucien 18 (1435) 0 Afwezig    
  Pascutto Gian-Carlo 12 (1635) 0 Afwezig    
  Rommel Pascal 11 (1650) 0 Afwezig    
  Van De Putte Ben 8 (1785) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanhee Freddy 4 (1855) 1-0 De Smet Frans 7 (1794)
2 De Wolf Bernard 13 (1591) 0-1 Heyvaert Johan 17 (1443)
3 Heymans Berwout 3 (1888) 1-0 Wauters Johan 15 (1508)
4 Roelandt Andreas 28 (0) 1-0 Evens Joris 20 (1402)
5 Cleymans Tom 22 (1358) 1-0 Maes Rudy 27 (0)
6 Van De Putte Ben 8 (1785) 1-0 De Greve Hubert 14 (1535)
7 De Clercq Geert 16 (1471) 0-1 Pascutto Gian-Carlo 12 (1635)
8 Van Steen Guido 21 (1389) ½-½ Lefevre Lucien 18 (1435)
9 Van Neckebroeck Angelique 24 (1150) 0-1 Vandergoten Theo 19 (1433)
10 Ponnet Guy 9 (1684) 1-0 Van Den Abbeele Yves 29 (0)
  Apostolakis Taki 1 (1950) 0 Afwezig    
  De Blende Nando 2 (1894) 0 Afwezig    
  De Greve Willy 23 (1307) 0 Afwezig    
  De Wael Jens 25 (0) 0 Afwezig    
  Gabriels Antoon 6 (1816) 0 Afwezig    
  Haesendonck Wolf 26 (0) 0 Afwezig    
  Rommel Pascal 11 (1650) 0 Afwezig    
  Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663) 0 Afwezig    
  Vereecken Peter 5 (1835) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Heymans Berwout 3 (1888) 1-0 Vanhee Freddy 4 (1855)
2 Heyvaert Johan 17 (1443) 0-1 Roelandt Andreas 28 (0)
3 De Smet Frans 7 (1794) 1-0 Vereecken Peter 5 (1835)
4 Pascutto Gian-Carlo 12 (1635) 0-1 De Wolf Bernard 13 (1591)
5 Wauters Johan 15 (1508) 0-1 Van De Putte Ben 8 (1785)
6 Vandergoten Theo 19 (1433) 0-1 Ponnet Guy 9 (1684)
7 Maes Rudy 27 (0) 0-1 Evens Joris 20 (1402)
8 De Greve Hubert 14 (1535) ½-½ Van Steen Guido 21 (1389)
9 Lefevre Lucien 18 (1435) 1-0 De Clercq Geert 16 (1471)
10 Gabriels Antoon 6 (1816) 1-0 De Greve Willy 23 (1307)
  Apostolakis Taki 1 (1950) 0 Afwezig    
  Cleymans Tom 22 (1358) 0 Afwezig    
  De Blende Nando 2 (1894) 0 Afwezig    
  De Wael Jens 25 (0) 0 Afwezig    
  Haesendonck Wolf 26 (0) 0 Afwezig    
  Rommel Pascal 11 (1650) 0 Afwezig    
  Van Den Abbeele Yves 29 (0) 0 Afwezig    
  Van Neckebroeck Angelique 24 (1150) 0 Afwezig    
  Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (23/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roelandt Andreas 28 (0) 0-1 Heymans Berwout 3 (1888)
2 Van De Putte Ben 8 (1785) 1-0 De Smet Frans 7 (1794)
3 Evens Joris 20 (1402) 0-1 De Wolf Bernard 13 (1591)
4 Vandergoten Theo 19 (1433) 1-0 Heyvaert Johan 17 (1443)
5 Pascutto Gian-Carlo 12 (1635) 0-1 Gabriels Antoon 6 (1816)
6 Vereecken Peter 5 (1835) 1-0 De Greve Hubert 14 (1535)
7 De Greve Willy 23 (1307) 0-1 De Clercq Geert 16 (1471)
  Apostolakis Taki 1 (1950) 0 Afwezig    
  Cleymans Tom 22 (1358) 0 Afwezig    
  De Blende Nando 2 (1894) 0 Afwezig    
  De Wael Jens 25 (0) 0 Afwezig    
  Haesendonck Wolf 26 (0) 0 Afwezig    
  Lefevre Lucien 18 (1435) 0 Afwezig    
  Maes Rudy 27 (0) 0 Afwezig    
  Ponnet Guy 9 (1684) 0 Afwezig    
  Rommel Pascal 11 (1650) 0 Afwezig    
  Van Den Abbeele Yves 29 (0) 0 Afwezig    
  Van Neckebroeck Angelique 24 (1150) 0 Afwezig    
  Van Steen Guido 21 (1389) 0 Afwezig    
  Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663) 0 Afwezig    
  Vanhee Freddy 4 (1855) 0 Afwezig    
  Wauters Johan 15 (1508) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (30/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Heymans Berwout 3 (1888) 1-0 Van De Putte Ben 8 (1785)
2 Vanhee Freddy 4 (1855) 0-1 De Blende Nando 2 (1894)
3 De Smet Frans 7 (1794) ½-½ Vandergoten Theo 19 (1433)
4 Heyvaert Johan 17 (1443) ½-½ Evens Joris 20 (1402)
5 Gabriels Antoon 6 (1816) 1-0 Lefevre Lucien 18 (1435)
6 Van Steen Guido 21 (1389) 0-1 Pascutto Gian-Carlo 12 (1635)
7 De Greve Hubert 14 (1535) 0-1 Rommel Pascal 11 (1650)
8 De Wael Jens 25 (0) 0-1 De Greve Willy 23 (1307)
  Apostolakis Taki 1 (1950) 0 Afwezig    
  Cleymans Tom 22 (1358) 0 Afwezig    
  De Clercq Geert 16 (1471) 0 Afwezig    
  De Wolf Bernard 13 (1591) 0 Afwezig    
  Haesendonck Wolf 26 (0) 0 Afwezig    
  Maes Rudy 27 (0) 0 Afwezig    
  Ponnet Guy 9 (1684) 0 Afwezig    
  Roelandt Andreas 28 (0) 0 Afwezig    
  Van Den Abbeele Yves 29 (0) 0 Afwezig    
  Van Neckebroeck Angelique 24 (1150) 0 Afwezig    
  Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663) 0 Afwezig    
  Vereecken Peter 5 (1835) 0 Afwezig    
  Wauters Johan 15 (1508) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Wolf Bernard 13 (1591) ½-½ Heymans Berwout 3 (1888)
2 De Smet Frans 7 (1794) 1-0 Gabriels Antoon 6 (1816)
3 Van De Putte Ben 8 (1785) ½-½ Roelandt Andreas 28 (0)
4 Evens Joris 20 (1402) 0-1 Vandergoten Theo 19 (1433)
5 Apostolakis Taki 1 (1950) 1-0 Heyvaert Johan 17 (1443)
6 Lefevre Lucien 18 (1435) 1-0 Pascutto Gian-Carlo 12 (1635)
7 Haesendonck Wolf 26 (0) 0-1 Van Steen Guido 21 (1389)
8 De Greve Hubert 14 (1535) 1-0 De Wael Jens 25 (0)
9 Van Neckebroeck Angelique 24 (1150) 0-1 Van Den Abbeele Yves 29 (0)
  Cleymans Tom 22 (1358) 0 Afwezig    
  De Blende Nando 2 (1894) 0 Afwezig    
  De Clercq Geert 16 (1471) 0 Afwezig    
  De Greve Willy 23 (1307) 0 Afwezig    
  Maes Rudy 27 (0) 0 Afwezig    
  Ponnet Guy 9 (1684) 0 Afwezig    
  Rommel Pascal 11 (1650) 0 Afwezig    
  Van Wijnendaele Jovanni 10 (1663) 0 Afwezig    
  Vanhee Freddy 4 (1855) 0 Afwezig    
  Vereecken Peter 5 (1835) 0 Afwezig    
  Wauters Johan 15 (1508) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/14 00:19