Koninklijke Schaakclub Pion Aalst

KS Pion Aalst

Speeldagen: elke woensdag

Jeugd van 18u30 tot 19u30

Volwassenen vanaf 19u45 tot einde

Locatie

Sint Pauluszalen

Botermelkstraat 63b
9300 Aalst


Grotere kaart weergeven

Sponsers

sponsor vernoscientific logo

sponsor aalst logo

Clubleden

Uitnodigingen

Adverteer mijn tornooi

Ronde 7

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1199  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1181  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst     1158  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Wauters Johan          (1488N)  Aalst     1157  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1115  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze    1102 28.5     0     0   0.0  0.00 
  7 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1102 27.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem  1064  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst     1033  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst     1021  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1009  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst      983  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      955 24.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst      955 22.5     0     0   0.0  0.00 
 15 De Greve Willy         (1315N)  Aalst      945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      931  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      922  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst      919  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Evens Joris            (1382N)  Aalst      915  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst      904  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst      893  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst      827  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      775  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ronde 6

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1199  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1186  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Wauters Johan          (1488N)  Aalst     1147  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1115  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst     1106  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1102  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze    1087  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst     1075  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem  1064  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1015  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst      983  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst      970  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst      955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 De Greve Willy         (1315N)  Aalst      945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst      934  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      922  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Evens Joris            (1382N)  Aalst      915  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      910  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst      904  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst      903  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      877  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst      871  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      810  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 4 ronde 5

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1199  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1145  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1102  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Wauters Johan          (1488N)  Aalst     1096  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze    1087  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1070  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst     1064  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1056  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem  1054  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst     1041  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst     1001  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst      986  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Evens Joris            (1382N)  Aalst      977  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst      969  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst      960  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst      955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 De Greve Willy         (1315N)  Aalst      945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst      936  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      909  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst      871  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      843  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      834  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      805  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 4 ronde 4

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1149  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst     1104  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1055  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1050  9.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze    1050  8.5     0     0   0.0  0.00 
  7 Wauters Johan          (1488N)  Aalst     1046  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst     1041  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst     1035  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Evens Joris            (1382N)  Aalst     1019  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst     1006  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1000  9.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst     1000  8.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem   995  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst      991  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst      990  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      914  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst      905  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 De Greve Willy         (1315N)  Aalst      895  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst      871  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      870  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      845  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      819  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 4 ronde 3

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1100  5.5     0     0   0.0  0.00 
  2 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1100  5.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1100  3.5     0     0   0.0  0.00 
  4 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst     1090  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst     1054  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1050  5.0     1     1   0.0  0.00 
  7 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze    1050  5.0     1     0   0.0  0.00 
  8 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst     1050  4.5     0     0   0.0  0.00 
  9 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst     1045  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst     1035  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Wauters Johan          (1488N)  Aalst     1001  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1000  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem   995  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      965  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Evens Joris            (1382N)  Aalst      960  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst      955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst      951  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst      950  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 De Greve Willy         (1315N)  Aalst      944  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst      940  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      905  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      860  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      850  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement deel 2

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1100  2.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1100  1.5     0     0   0.0  0.00 
  3 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst     1050  2.5     0     0   0.0  0.00 
  4 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1050  1.5     1     1   1.5  0.75 
  5 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1050  1.5     1     1   1.5  0.75 
  6 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1050  1.5     1     1   1.5  0.75 
  7 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst     1045  1.5     1     1   0.0  0.00 
  8 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst     1045  1.5     1     0   0.0  0.00 
  9 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst     1005  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst     1000  2.5     1     1   2.5  0.50 
 11 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst     1000  2.5     1     1   2.5  0.50 
 12 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst     1000  1.5     0     0   0.0  0.00 
 13 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem   950  2.5     0     0   0.0  0.00 
 14 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      950  1.5     0     1   0.0  0.00 
 15 Evens Joris            (1382N)  Aalst      950  1.5     0     0   0.0  0.00 
 16 Wauters Johan          (1488N)  Aalst      945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      905  3.0     0     1   3.0  0.00 
 18 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      905  3.0     0     1   3.0  0.00 
 19 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      900  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Open Aalst deel 4

    Naam                    ELO     Club         Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst     1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  2 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst     1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  3 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst     1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  4 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst     1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  5 De Reymaeker Walter    (1883N)  Dworp     1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  6 De Smet Frans          (1781N)  Aalst     1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  7 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst     1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  8 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst     1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  9 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst      950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 10 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst      950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 11 Schamp Johan           (1359N)  Aalst      950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 12 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst      950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 13 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem   950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 14 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst      950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 15 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst      950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 16 Evens Joris            (1382N)  Aalst      950  1.0     0     0   1.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 3 - ronde 7

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       5.0/7  1818   1.5     0     0   0.0  0.00 
  2 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       5.0/6  1968   1.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       5.0/7  1823   0.5     0     0   0.0  0.00 
  4 Lot Diederik           (1973N)  Dworp       4.0/4  2473   ---     4     0   0.0  0.00 
  5 Evens Joris            (1382N)  Aalst       4.0/7  1557   ---     3     0   0.0  0.00 
  6 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       3.5/7  1493   0.5     1     4   0.0  0.00 
  7 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       3.5/5  1533   0.5     1     2   0.0  0.00 
  8 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       3.0/7  1587   ---     3     0   0.0  0.00 
  9 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       3.0/6  1684   ---     2     0   0.0  0.00 
 10 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       3.0/6  1498   ---     1     3   0.0  0.00 
 11 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       3.0/4  1534   ---     1     2   0.0  0.00 
 12 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      2.5/3  1748   ---     2     0   0.0  0.00 
 13 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       2.5/7  1362   ---     1     3  24.0  0.00 
 14 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       2.5/6  1396   ---     1     3  19.0  0.00 
 15 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       2.5/5  1427   ---     1     2   0.0  0.00 
 16 Michiels Koen          (1571N)  Opwijk      2.0/2  2110   ---     2     0   0.0  0.00 
 17 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       2.0/7  1397   ---     1     4   0.0  0.00 
 18 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       2.0/7  1294   ---     1     3   0.0  0.00 
 19 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       1.5/5  1360   0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/4  1487   ---     1     2   0.0  0.00 
 21 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       1.0/1  2230   ---     1     1  24.0  0.00 
 22 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       1.0/3  1401   ---     1     1  18.5  0.00 
 23 Vereecken Peter        (1831N)  Aalst       1.0/1  2256   ---     1     0   0.0  0.00 
 24 Roca Medardo           (1623N)  Aalst       0.5/1  1391   0.0     0     0   0.0  0.00 
 25 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/5   875   ---     0     3   0.0  0.00 
 26 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/2   846   ---     0     2   0.0  0.00 
 27 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

deel 3 - ronde 6

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       5.0/6  1968   0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       4.5/6  1873   0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Lot Diederik           (1973N)  Dworp       4.0/4  2473   ---     4     0   0.0  0.00 
  4 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       4.0/6  1762   ---     3     0   0.0  0.00 
  5 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       3.0/6  1593   ---     3     0   0.0  0.00 
  6 Evens Joris            (1382N)  Aalst       3.0/6  1522   ---     2     3   0.0  0.00 
  7 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       3.0/6  1684   ---     2     2   0.0  0.00 
  8 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       3.0/6  1464   ---     1     0   0.0  0.00 
  9 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       2.5/6  1420   ---     1     3  17.5  0.00 
 10 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       2.5/5  1461   ---     1     3  14.0  0.00 
 11 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       2.5/5  1485   ---     1     2   0.0  0.00 
 12 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       2.5/4  1473   ---     0     0   0.0  0.00 
 13 Michiels Koen          (1571N)  Opwijk      2.0/2  2110   ---     2     0   0.0  0.00 
 14 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       2.0/6  1353   ---     1     3  16.0  0.00 
 15 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       2.0/6  1392   ---     1     3  15.5  0.00 
 16 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       2.0/4  1453   ---     1     2   0.0  0.00 
 17 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       2.0/3  1486   ---     0     0   0.0  0.00 
 18 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       1.5/4  1347   ---     1     3   0.0  0.00 
 19 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      1.5/2  1646   ---     1     1   0.0  0.00 
 20 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       1.0/1  2230   ---     1     1  17.5  0.00 
 21 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/3  1641   ---     1     1  17.0  0.00 
 22 Roca Medardo           (1623N)  Aalst       0.5/1  1391   0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/5   875   ---     0     3   0.0  0.00 
 24 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/2   846   ---     0     2   0.0  0.00 
 25 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       0.0/2   840   ---     0     1   0.0  0.00 
 26 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 3 - Ronde 5

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Lot Diederik           (1973N)  Dworp       4.0/4  2473   ---     4     2  13.0  0.00 
  2 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       4.0/5  1916   ---     4     2  11.5  0.00 
  3 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       3.5/5  1921   0.5     3     2  14.5  0.00 
  4 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       3.5/5  1823   0.5     3     2  12.5  0.00 
  5 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       3.0/5  1777   1.0     0     0   0.0  0.00 
  6 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       3.0/5  1594   0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Evens Joris            (1382N)  Aalst       2.5/5  1477   0.5     2     0   0.0  0.00 
  8 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       2.5/5  1475   0.5     1     0   0.0  0.00 
  9 Michiels Koen          (1571N)  Opwijk      2.0/2  2110   ---     2     0   0.0  0.00 
 10 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       2.0/5  1445   ---     1     2  12.0  0.00 
 11 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       2.0/4  1453   ---     1     2  10.5  0.00 
 12 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       2.0/4  1509   ---     1     2   9.5  0.00 
 13 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       2.0/4  1501   ---     1     2   9.0  0.00 
 14 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       2.0/3  1471   ---     0     0   0.0  0.00 
 15 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       1.5/5  1352   ---     1     3   0.0  0.00 
 16 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      1.5/2  1646   ---     1     1   0.0  0.00 
 17 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       1.5/2  1492   ---     0     0   0.0  0.00 
 18 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       1.0/3  1354   ---     1     2   0.0  0.00 
 19 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/3  1641   ---     1     1  12.5  0.00 
 20 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       1.0/1  2230   ---     1     1  12.0  0.00 
 21 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       1.0/5  1309   ---     0     0   0.0  0.00 
 22 Roca Medardo           (1623N)  Aalst       0.5/1  1391   0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/4   900   ---     0     2  14.0  0.00 
 24 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/2   846   ---     0     2   7.5  0.00 
 25 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       0.0/2   840   ---     0     1   0.0  0.00 
 26 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 3 - ronde 4

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       3.5/4  2047   0.5     3     2   8.5  0.00 
  2 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       3.5/4  1920   0.5     3     2   7.0  0.00 
  3 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       3.0/4  1808   ---     3     1   7.5  0.00 
  4 Lot Diederik           (1973N)  Dworp       3.0/3  2476   ---     3     1   7.0  0.00 
  5 Evens Joris            (1382N)  Aalst       2.0/4  1474   ---     2     3   0.0  0.00 
  6 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       2.0/4  1555   ---     2     2   0.0  0.00 
  7 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       2.0/4  1779   ---     1     2   8.5  0.00 
  8 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       2.0/4  1453   ---     1     2   7.5  0.00 
  9 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       2.0/4  1496   ---     1     2   6.5  0.00 
 10 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       2.0/4  1641   ---     1     1   7.0  0.00 
 11 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       2.0/3  1554   ---     1     1   5.5  0.00 
 12 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       2.0/3  1471   ---     0     0   0.0  0.00 
 13 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       1.5/4  1387   0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/3  1641   ---     1     1   9.0  0.00 
 15 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       1.0/1  2230   ---     1     1   7.5  4.75 
 16 Michiels Koen          (1571N)  Opwijk      1.0/1  2159   ---     1     1   7.5  3.75 
 17 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       1.0/2  1533   ---     1     1   7.0  0.00 
 18 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       1.0/4  1297   ---     0     2   6.5  0.00 
 19 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       1.0/3  1397   ---     0     2   6.0  0.00 
 20 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      0.5/1  1450   ---     0     1   6.0  4.00 
 21 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       0.5/1  1492   ---     0     1   6.0  3.50 
 22 Roca Medardo           (1623N)  Aalst       0.5/1  1391   ---     0     0   0.0  0.00 
 23 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/4   900   ---     0     2   9.5  0.00 
 24 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/2   846   ---     0     2   5.0  0.00 
 25 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       0.0/2   840   ---     0     1   0.0  0.00 
 26 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 3 - ronde 3

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       3.0/3  2448   ---     3     2   0.0  0.00 
  2 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       3.0/3  2358   ---     3     1   0.0  0.00 
  3 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       2.0/3  1746   ---     2     1   5.0  0.00 
  4 Lot Diederik           (1973N)  Dworp       2.0/2  2424   ---     2     1   3.5  2.25 
  5 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       2.0/3  1539   ---     2     1   3.5  2.00 
  6 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       2.0/3  1854   ---     1     0   0.0  0.00 
  7 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       1.5/3  1512   ---     1     2   0.0  0.00 
  8 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       1.5/3  1453   ---     1     1   0.0  0.00 
  9 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       1.5/2  1351   ---     0     0   0.0  0.00 
 10 Evens Joris            (1382N)  Aalst       1.0/3  1425   ---     1     2   0.0  0.00 
 11 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/3  1641   ---     1     1   6.5  0.00 
 12 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       1.0/1  2230   ---     1     1   4.5  0.00 
 13 Michiels Koen          (1571N)  Opwijk      1.0/1  2159   ---     1     1   4.0  0.00 
 14 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       1.0/3  1370   ---     0     2   0.0  0.00 
 15 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       1.0/3  1390   ---     0     1   6.0  0.00 
 16 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       1.0/3  1617   ---     0     1   5.0  0.00 
 17 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       1.0/2  1568   ---     0     1   4.0  2.00 
 18 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       1.0/2  1466   ---     0     1   4.0  2.00 
 19 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      0.5/1  1450   ---     0     1   4.0  2.00 
 20 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       0.5/1  1492   ---     0     1   4.0  2.00 
 21 Roca Medardo           (1623N)  Aalst       0.5/1  1391   ---     0     0   0.0  0.00 
 22 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/3   987   ---     0     1   7.5  0.00 
 23 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       0.0/1  1418   ---     0     1   4.0  1.00 
 24 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       0.0/2   840   ---     0     1   4.0  0.25 
 25 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/1   912   ---     0     1   3.0  0.00 
 26 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Deel 3 - ronde 2

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       2.0/2  2387   ---     2     1   1.5  0.00 
  2 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       2.0/2  2473   ---     2     1   1.0  0.00 
  3 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       2.0/2  2581   ---     1     0   0.0  0.00 
  4 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       1.5/2  1548   0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/2  1654   ---     1     1   3.0  0.00 
  6 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       1.0/2  1639   ---     1     1   2.5  0.00 
  7 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       1.0/2  1432   ---     1     1   2.0  0.50 
  8 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       1.0/2  1528   ---     1     1   2.0  0.50 
  9 Evens Joris            (1382N)  Aalst       1.0/2  1427   ---     1     1   1.5  0.00 
 10 Lot Diederik           (1973N)  Dworp       1.0/1  2373   ---     1     0   0.0  0.00 
 11 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       1.0/2  1698   ---     0     0   0.0  0.00 
 12 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       0.5/2  1445   ---     0     1   3.0  0.00 
 13 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      0.5/1  1450   ---     0     1   2.0  1.00 
 14 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       0.5/1  1484   ---     0     1   2.0  1.00 
 15 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       0.5/2  1387   ---     0     1   2.0  0.50 
 16 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       0.5/1  1492   ---     0     1   1.5  0.00 
 17 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       0.5/1  1351   ---     0     0   2.0  0.00 
 18 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       0.5/1  1522   ---     0     0   1.5  0.00 
 19 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/2  1122   ---     0     1   3.5  0.00 
 20 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       0.0/1  1418   ---     0     1   1.5  0.25 
 21 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       0.0/1   791   ---     0     1   1.5  0.25 
 22 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/1   912   ---     0     1   1.5  0.25 
 23 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   2.0  1.00 
 24 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   2.0  1.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 3 - ronde 1

    Naam                    ELO     Club           Ptn   Pres  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1899N)  Aalst       1.0/1  2299   ---     1     1   0.0  0.00 
  2 Heymans Berwout        (1663N)  Aalst       1.0/1  2159   ---     1     1   0.0  0.00 
  3 Apostolakis Taki       (1988N)  Aalst       1.0/1  2388   ---     1     0   0.0  0.00 
  4 De Smet Frans          (1781N)  Aalst       1.0/1  2256   ---     1     0   0.0  0.00 
  5 Ponnet Guy             (1676N)  Landegem    1.0/1  2182   ---     1     0   0.0  0.00 
  6 De Wolf Bernard        (1599N)  Aalst       1.0/1  2061   ---     1     0   0.0  0.00 
  7 Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst       1.0/1     0   ---     0     0   0.0  0.00 
  8 Van De Putte Ben       (1769N)  Deinze      0.5/1  1450   0.5     0     1   0.0  0.00 
  9 Vandergoten Theo       (1414N)  Aalst       0.5/1  1805   0.5     0     0   0.0  0.00 
 10 Wauters Johan          (1488N)  Aalst       0.0/1  1418   ---     0     1   1.0  0.00 
 11 Heyvaert Johan         (1456N)  Aalst       0.0/1  1311   ---     0     1   1.0  0.00 
 12 Evens Joris            (1382N)  Aalst       0.0/1  1206   ---     0     1   1.0  0.00 
 13 Boterbergh Benny       (1261N)  Aalst       0.0/1  1129   ---     0     1   1.0  0.00 
 14 De Greve Hubert        (1486N)  Aalst       0.0/1  1416   ---     0     0   1.0  0.00 
 15 Schamp Johan           (1359N)  Aalst       0.0/1  1193   ---     0     0   1.0  0.00 
 16 Gabriels Antoon        (1847N)  KGSRL Gent  0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 17 Salada Ramon           (1598N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 18 Lefevre Lucien         (1448N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 19 De Clercq Geert        (1430N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 20 Cleymans Tom           (1355N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 21 Van Steen Guido        (1344N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 22 De Greve Willy         (1315N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
 23 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst       0.0/0     0   ---     0     0   0.5  0.25 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 7

   Tit Naam                    ELO     Club           Ptn  Xtr          Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1    Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1269  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2    Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1203  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3    Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1147  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4    De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1123  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5    De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1087  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6    Ponnet Guy             (1684N)  Landegem    1070  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7    De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1066  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8    Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1056  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9    Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1049  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10    Schamp Johan           (1327N)  Aalst       1013  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11    Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1012  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1010  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13    De Clercq Geert        (1475N)  Aalst       1006  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14    Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1000  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15    Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        993  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16    Wauters Johan          (1486N)  Aalst        989  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17    Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18    Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        952  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19    Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        922  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20    De Greve Willy         (1303N)  Aalst        919  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21    Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        909  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22    Pascutto Gian-Carlo    (   0 )  Aalst        890  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23    Evens Joris            (1389N)  Aalst        881  0.0     0     0   0.0  0.00 
 24    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        869  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 6

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1215  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1157  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1155  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1147  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1064  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1056  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1055  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1049  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1038  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1024  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Ponnet Guy             (1684N)  Landegem    1016  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1000  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        988  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        963  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Schamp Johan           (1327N)  Aalst        957  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        956  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        952  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        936  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Wauters Johan          (1486N)  Aalst        925  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Evens Joris            (1389N)  Aalst        917  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        906  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        839  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 5

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1196  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1156  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1110  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1104  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1101  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1065  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1056  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1049  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Ponnet Guy             (1684N)  Landegem    1016  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Schamp Johan           (1327N)  Aalst       1004  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst       1001  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1000  ---     1     0   0.0  0.00 
 13 Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1000  ---     0     0   0.0  0.00 
 14 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst        981  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Evens Joris            (1389N)  Aalst        966  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        950  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        947  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        932  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        929  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Wauters Johan          (1486N)  Aalst        919  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        911  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        906  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        881  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 4

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1155  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1151  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1095  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1056  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Schamp Johan           (1327N)  Aalst       1054  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Ponnet Guy             (1684N)  Landegem    1051  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1049  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1044  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1023  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1006  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1005  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst       1001  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1000  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        990  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Wauters Johan          (1486N)  Aalst        959  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Evens Joris            (1389N)  Aalst        956  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        950  ---     0     1   6.5  0.00 
 18 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        950  ---     0     1   6.0  0.00 
 19 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        911  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        868  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        861  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 3

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1146  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1095  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1055  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1050  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1044  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Ponnet Guy             (1684N)  Landegem    1041  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1014  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Schamp Johan           (1327N)  Aalst       1005  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Salada Ramon           (1612N)  Aalst        995  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        990  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Wauters Johan          (1486N)  Aalst        955  ---     1     0   0.0  0.00 
 13 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst        955  ---     0     0   0.0  0.00 
 14 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        950  ---     0     2   0.0  0.00 
 15 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        950  ---     0     1   5.0  0.00 
 16 Evens Joris            (1389N)  Aalst        950  ---     0     1   4.0  1.00 
 17 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        950  ---     0     1   4.0  1.00 
 18 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        950  ---     0     1   3.0  0.00 
 19 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        909  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        901  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 2

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1100  ---     2     1   1.5  1.50 
  2 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1100  ---     2     1   1.5  1.50 
  3 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1100  ---     2     1   1.0  0.00 
  4 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1060  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1050  0.5     1     1   2.0  1.25 
  6 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1050  0.5     1     1   2.0  1.25 
  7 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1000  ---     1     1   2.5  0.50 
  8 Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1000  ---     1     1   2.5  0.50 
  9 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1000  ---     0     0   0.0  0.00 
 10 Ponnet Guy             (1684N)  Landegem     995  ---     1     0   0.0  0.00 
 11 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        995  ---     0     0   0.0  0.00 
 12 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        950  ---     0     1   2.5  0.25 
 14 Evens Joris            (1389N)  Aalst        950  ---     0     1   2.5  0.25 
 15 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst        950  ---     0     1   2.0  0.00 
 16 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        950  ---     0     1   1.5  0.25 
 17 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        950  ---     0     1   1.5  0.25 
 18 Schamp Johan           (1327N)  Aalst        950  ---     0     0   2.0  0.00 
 19 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        950  ---     0     0   1.5  0.00 
 20 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        945  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 2 - ronde 1

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1883N)  Aalst       1050  ---     1     1   0.0  0.00 
  2 De Smet Frans          (1750N)  Aalst       1050  ---     1     1   0.0  0.00 
  3 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1050  ---     1     1   0.0  0.00 
  4 Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1050  ---     1     1   0.0  0.00 
  5 Apostolakis Taki       (1983N)  Aalst       1050  ---     1     0   0.0  0.00 
  6 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1050  ---     1     0   0.0  0.00 
  7 Ponnet Guy             (1684N)  Landegem    1050  ---     1     0   0.0  0.00 
  8 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1050  ---     1     0   0.0  0.00 
  9 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst       1050  ---     0     0   0.0  0.00 
 10 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1005  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst       1000  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst        950  ---     0     1   1.0  0.00 
 13 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        950  ---     0     1   1.0  0.00 
 14 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        950  ---     0     1   1.0  0.00 
 15 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        950  ---     0     1   1.0  0.00 
 16 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        950  ---     0     0   1.0  0.00 
 17 Evens Joris            (1389N)  Aalst        950  ---     0     0   1.0  0.00 
 18 Schamp Johan           (1327N)  Aalst        950  ---     0     0   1.0  0.00 
 19 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        950  ---     0     0   1.0  0.00 
 20 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        945  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 7

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Vanhee Freddy          (1873N)  Aalst       1168 27.5     0     0   0.0  0.00 
  2 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1168 25.0     0     0   0.0  0.00 
  3 De Smet Frans          (1739N)  Aalst       1151  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Lot Diederik           (1983N)  Dworp       1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Verstraeten Jan        (1930N)  Zottegem    1129  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1105  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1100  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1094  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Ponnet Guy             (1707N)  Landegem    1063  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1058  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Michiels Koen          (1549N)  Opwijk      1045  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst       1008  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Dooremont Danny        (1556N)  Aalst       1005 26.5     0     0   0.0  0.00 
 14 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst       1005 22.5     0     0   0.0  0.00 
 15 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        998  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16 Schamp Johan           (1327N)  Aalst        985  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Evens Joris            (1389N)  Aalst        973  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst        972  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        968  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst        967  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst        955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Salada Ramon           (1612N)  Aalst        922  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        914  0.0     0     0   0.0  0.00 
 24 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        892  0.0     0     0   0.0  0.00 
 25 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst        873  0.0     0     0   0.0  0.00 
 26 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        830  0.0     0     0   0.0  0.00 
 27 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        792  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 6

    Naam                    ELO       Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Smet Frans          (1739N)  1202  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 Lot Diederik           (1983N)  1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Verstraeten Jan        (1930N)  1129  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Gabriels Antoon        (1860N)  1109  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Ponnet Guy             (1707N)  1102  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Van De Putte Ben       (1746N)  1100  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Vanhee Freddy          (1873N)  1097  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Roca Medardo           (1615N)  1046  0.0     0     0   0.0  0.00 
  9 Michiels Koen          (1549N)  1045  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Heymans Berwout        (   0 )  1037 23.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Vandergoten Theo       (1432N)  1037 19.0     0     0   0.0  0.00 
 12 De Wolf Bernard        (1589N)  1009 21.0     0     0   0.0  0.00 
 13 De Clercq Geert        (1475N)  1009 15.5     0     0   0.0  0.00 
 14 Dooremont Danny        (1556N)  1005 19.5     0     0   0.0  0.00 
 15 Heyvaert Johan         (1439N)  1005 17.5     0     0   0.0  0.00 
 16 Wauters Johan          (1486N)   997  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Schamp Johan           (1327N)   985  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Evens Joris            (1389N)   973  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 De Greve Hubert        (1475N)   967  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Salada Ramon           (1612N)   964  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 Cappelle Gert-Jan      (   0 )   955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 Van Steen Guido        (1272N)   946  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Boterbergh Benny       (1245N)   921  0.0     0     0   0.0  0.00 
 24 Lefevre Lucien         (1466N)   846  0.0     0     0   0.0  0.00 
 25 Cleymans Tom           (1385N)   832 16.5     0     0   0.0  0.00 
 26 De Greve Willy         (1303N)   832 14.0     0     0   0.0  0.00 
 27 Van Neckebroeck Angeli (1150N)   830  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 5

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1164  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Smet Frans          (1739N)  Aalst       1155  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 Lot Diederik           (1983N)  Dworp       1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1100  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst       1074  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Verstraeten Jan        (1930N)  Zottegem    1064  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1055  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8 Ponnet Guy             (1707N)  Landegem    1051 12.5     0     0   0.0  0.00 
  9 Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1051 12.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1050  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11 Michiels Koen          (1549N)  Opwijk      1045  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12 Vanhee Freddy          (1873N)  Aalst       1041  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13 Evens Joris            (1389N)  Aalst       1014  0.0     0     0   0.0  0.00 
 14 Dooremont Danny        (1556N)  Aalst       1005 15.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst       1005 11.5     0     0   0.0  0.00 
 16 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        996  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Schamp Johan           (1327N)  Aalst        985  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst        974  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst        955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Salada Ramon           (1612N)  Aalst        954  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst        952  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        949  0.0     0     0   0.0  0.00 
 23 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst        921  0.0     0     0   0.0  0.00 
 24 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        887  0.0     0     0   0.0  0.00 
 25 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        843  0.0     0     0   0.0  0.00 
 26 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        825  0.0     0     0   0.0  0.00 
 27 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        820  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 4

   Tit Name                    Rati    F/M  Club        Cou    Pts           Buch  Vic   #Bla  BC1   S B  
  1    Van De Putte Ben       (1746N)  M    Deinze     BEL   1151  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2    Lot Diederik           (1983N)  M    Dworp      BEL   1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3    Gabriels Antoon        (1860N)  M    KGSRL Gent BEL   1110  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4    Wauters Johan          (1486N)  M    Aalst      BEL   1105  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5    De Wolf Bernard        (1589N)  M    Aalst      BEL   1099  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6    De Smet Frans          (1739N)  M    Aalst      BEL   1094  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7    Roca Medardo           (1615N)  M    Aalst      BEL   1051  0.0     0     0   0.0  0.00 
  8    Michiels Koen          (1549N)  M    Opwijk     BEL   1045  9.5     0     0   0.0  0.00 
  9    Vanhee Freddy          (1873N)  M    Aalst      BEL   1045  8.0     0     0   0.0  0.00 
 10    Verstraeten Jan        (1930N)  M    Zottegem   BEL   1010  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11    Vandergoten Theo       (1432N)  M    Aalst      BEL   1009  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12    Dooremont Danny        (1556N)  M    Aalst      BEL   1005 10.0     0     0   0.0  0.00 
 13    Heyvaert Johan         (1439N)  M    Aalst      BEL   1005  6.5     0     0   0.0  0.00 
 14    Salada Ramon           (1612N)  M    Aalst      BEL   1000  0.0     0     0   0.0  0.00 
 15    De Clercq Geert        (1475N)  M    Aalst      BEL    999  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16    De Greve Hubert        (1475N)  M    Aalst      BEL    996  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17    Ponnet Guy             (1707N)  M    Landegem   BEL    995  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18    Schamp Johan           (1327N)  M    Aalst      BEL    985  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19    Heymans Berwout        (   0 )  M    Aalst      BEL    960  0.0     0     0   0.0  0.00 
 20    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  M    Aalst      BEL    955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 21    Evens Joris            (1389N)  M    Aalst      BEL    954  0.0     0     0   0.0  0.00 
 22    Van Steen Guido        (1272N)  M    Aalst      BEL    950  7.5     0     0   6.0  2.25 
 23    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  F    Aalst      BEL    950  7.5     0     0   6.0  2.25 
 24    Cleymans Tom           (1385N)  M    Aalst      BEL    870  0.0     0     0   0.0  0.00 
 25    Boterbergh Benny       (1245N)  M    Aalst      BEL    866  0.0     0     0   0.0  0.00 
 26    De Greve Willy         (1303N)  M    Aalst      BEL    856  0.0     0     0   0.0  0.00 
 27    Lefevre Lucien         (1466N)  M    Aalst      BEL    770  0.0     0     0   0.0  0.00 
Top of Page

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 3

>
   Tit Naam                    ELO     Club           Ptn  Xtr          Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1    Lot Diederik           (1983N)  Dworp       1150  0.0     0     0   0.0  0.00 
  2    De Smet Frans          (1739N)  Aalst       1149  0.0     0     0   0.0  0.00 
  3    Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1101  0.0     0     0   0.0  0.00 
  4    Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1051  0.0     0     0   0.0  0.00 
  5    Dooremont Danny        (1556N)  Aalst       1050  5.5     0     0   0.0  0.00 
  6    Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1050  5.0     0     0   0.0  0.00 
  7    Verstraeten Jan        (1930N)  Zottegem    1050  4.5     0     0   0.0  0.00 
  8    Michiels Koen          (1549N)  Opwijk      1045  5.0     0     0   0.0  0.00 
  9    Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1045  3.5     0     0   0.0  0.00 
 10    De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1044  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11    De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1041  0.0     0     0   0.0  0.00 
 12    Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst       1005  0.0     0     0   0.0  0.00 
 13    Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1000  5.0     1     0   0.0  0.00 
 14    Vanhee Freddy          (1873N)  Aalst       1000  5.0     0     0   0.0  0.00 
 15    Ponnet Guy             (1707N)  Landegem     995  0.0     0     0   0.0  0.00 
 16    Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        960  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst        955  0.0     0     0   0.0  0.00 
 18    Evens Joris            (1389N)  Aalst        954  0.0     0     0   0.0  0.00 
 19    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst        950  6.0     0     0   0.0  0.00 
 20    Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        950  4.0     0     0   4.0  1.00 
 21    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        950  4.0     0     0   4.0  1.00 
 22    De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        950  3.0     0     0   0.0  0.00 
 23    Schamp Johan           (1327N)  Aalst        945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 24    Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        905  5.5     0     0   0.0  0.00 
 25    Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst        905  4.5     0     0   0.0  0.00 
 26    De Greve Willy         (1303N)  Aalst        895  0.0     0     0   0.0  0.00 
 27    Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        855  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 2

    Naam                    ELO     Club           Ptn           Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 De Smet Frans          (1739N)  Aalst       1100  2.0     0     0   0.0  0.00 
  2 De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1100  1.5     2     1   1.5  1.50 
  3 Dooremont Danny        (1556N)  Aalst       1100  1.5     2     1   1.5  1.50 
  4 Lot Diederik           (1983N)  Dworp       1100  1.0     0     0   0.0  0.00 
  5 De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1090  0.0     0     0   0.0  0.00 
  6 Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1050  0.0     0     0   0.0  0.00 
  7 Van De Putte Ben       (1746N)  Deinze      1045  1.5     1     0   1.5  0.75 
  8 Michiels Koen          (1549N)  Opwijk      1045  1.5     1     0   1.5  0.75 
  9 Evens Joris            (1389N)  Aalst       1005  0.0     0     0   0.0  0.00 
 10 Verstraeten Jan        (1930N)  Zottegem    1000  2.5     1     1   2.5  0.50 
 11 Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1000  2.5     1     1   2.5  0.50 
 12 Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1000  2.5     1     1   2.5  0.50 
 13 Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1000  2.0     1     0   0.0  0.00 
 14 Vanhee Freddy          (1873N)  Aalst       1000  2.0     0     0   0.0  0.00 
 15 Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1000  1.5     0     0   0.0  0.00 
 16 Ponnet Guy             (1707N)  Landegem     995  0.0     0     0   0.0  0.00 
 17 Cleymans Tom           (1385N)  Aalst        955  3.0     0     0   0.0  0.00 
 18 Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        955  2.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst        950  2.5     0     1   0.0  0.00 
 20 Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        950  2.5     0     0   0.0  0.00 
 21 Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        950  2.0     0     0   0.0  0.00 
 22 De Greve Willy         (1303N)  Aalst        950  1.5     0     1   0.0  0.00 
 23 De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        950  1.5     0     0   0.0  0.00 
 24 Schamp Johan           (1327N)  Aalst        945  0.0     0     0   0.0  0.00 
 25 Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        905  3.5     0     0   0.0  0.00 
 26 Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        905  2.5     0     1   0.0  0.00 
 27 Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst        905  2.5     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Klassement Clubkampioenschap 2017-2018 - deel 1 - ronde 1

   Tit Naam                    ELO     Club           Ptn  Xtr          Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1    Lot Diederik           (1983N)  Dworp       1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  2    Gabriels Antoon        (1860N)  KGSRL Gent  1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  3    De Wolf Bernard        (1589N)  Aalst       1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  4    Wauters Johan          (1486N)  Aalst       1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  5    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst       1050  0.0     1     1   0.0  0.00 
  6    Verstraeten Jan        (1930N)  Zottegem    1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  7    De Smet Frans          (1739N)  Aalst       1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  8    Salada Ramon           (1612N)  Aalst       1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
  9    Dooremont Danny        (1556N)  Aalst       1050  0.0     1     0   0.0  0.00 
 10    De Greve Hubert        (1475N)  Aalst       1045  0.0     0     0   0.0  0.00 
 11    Roca Medardo           (1615N)  Aalst       1000  0.5     0     1   0.0  0.00 
 12    Cleymans Tom           (1385N)  Aalst       1000  0.5     0     0   0.0  0.00 
 13    Heyvaert Johan         (1439N)  Aalst        950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 14    Evens Joris            (1389N)  Aalst        950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 15    De Greve Willy         (1303N)  Aalst        950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 16    Boterbergh Benny       (1245N)  Aalst        950  1.0     0     1   1.0  0.00 
 17    De Clercq Geert        (1475N)  Aalst        950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 18    Lefevre Lucien         (1466N)  Aalst        950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 19    Vandergoten Theo       (1432N)  Aalst        950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 20    Van Steen Guido        (1272N)  Aalst        950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 21    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst        950  1.0     0     0   1.0  0.00 
 22    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst        905  0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Finale Klassement Clubkampioenschap 2016-2017

Naam			Ronde 1	#p	Ronde 2	#p	Ronde 3	#p	Ronde 4	#p	Punten	#partijen
Spaens Kjell		1300	6	1268	5	1050		1046		4664	11
De Smet Frans		1049	7	1188	7	1262	7	1156	7	4655	28
Vanhee Freddy		1083	6	1085	6	1145	5	1155	4	4468	21
Gabriels Antoon		1120	6	982	7	1164	5	1199	7	4465	25
Ponnet Guy		1098	4	1071	6	1064	5	1130	6	4363	21
Van De Putte Ben	1044	5	1097	4	1056	3	1143	3	4340	15
Salada Ramon		1135	5	1010	6	1049	5	1092	4	4286	20
De Wolf Bernard		1038	5	1100	7	1049	7	1024	7	4211	26
Michiels Koen		1021	5	1054	3	1009	4	1119	5	4203	17
De Clercq Geert		1033	6	950	7	1126	6	1029	2	4138	21
Lefevre Lucien		1042	7	1002	3	1050	5	993	4	4087	19
Dooremont Danny		923	7	1092	7	987	6	1035	6	4037	26
Cleymans Tom		948	4	1045	7	942	7	982	7	3917	25
De Greve Hubert		938	4	1057	7	1013	7	894	7	3902	25
Bombeek Raf		864	6	1102	2	986	2	950	1	3902	11
Wauters Johan		947	6	1076	6	921	5	940	6	3884	23
Heyvaert Johan		952	5	900	5	1022	5	1002	3	3876	18
Vandergoten Theo	930	6	951	5	929	6	977	5	3787	22
De Greve Willy		955	6	781	7	991	6	953	3	3680	22
Evens Joris		889	6	1093	1	796	5	883	5	3661	17
Schamp Johan		835	3	945	1	950	1	896	2	3626	7
Lot Diederik		1177	7	1158	5	1050	1			3385	13
Van Neckebroeck A.	849	2	910	2	952	1			2711	5
Boterbergh Benny	889	7	959	7			780	6	2628	20
Apostolakis Taki	1237	7	1015	3					2252	10
Roca Medardo		1060	2	995	7					2055	9
Van Wijnendaele Jovanni	1062	5	950	1					2012	6
Van Lierde Herman	962	3	714	4					1676	7
Deberdt Joris			1050	1						1050	1
Pisaneschi Maxime		950	1						950	1
Vergote Geert								852	1	852	1
Boonants Raf						842	6			842	6