Koninklijke Schaakclub Pion Aalst

KS Pion Aalst

Speeldagen: elke woensdag

Jeugd van 18u30 tot 19u30

Volwassenen vanaf 19u45 tot einde

Locatie

Sint Pauluszalen

Botermelkstraat 63b
9300 Aalst


Grotere kaart weergeven

Sponsers

sponsor vernoscientific logo

sponsor aalst logo

Clubleden

Uitnodigingen

Adverteer mijn tornooi

Eindklassement - Editie 2017

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         7.5/9  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          7.0/9  0.0   53.5     0     0   0.0  0.00 
  3 FM Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        7.0/9  0.0   53.0     0     0   0.0  0.00 
  4    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            7.0/9  0.0   49.5     0     0   0.0  0.00 
  5    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             6.5/9  0.0   46.5     0     0   0.0  0.00 
  6    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             6.5/9  0.0   42.5     0     0   0.0  0.00 
  7WFM Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            6.0/9  0.0   53.0     0     0   0.0  0.00 
  8 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         6.0/9  0.0   51.0     0     0   0.0  0.00 
  9    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        6.0/9  0.0   50.5     0     0   0.0  0.00 
 10    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          6.0/9  0.0   49.5     0     0   0.0  0.00 
 11    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        6.0/9  0.0   42.5     0     0   0.0  0.00 
 12    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        5.5/9  0.0   53.5     0     0   0.0  0.00 
 13    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             5.5/9  0.0   48.5     0     0   0.0  0.00 
 14    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          5.5/9  0.0   48.0     0     0   0.0  0.00 
 15    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        5.5/9  0.0   45.5     0     0   0.0  0.00 
 16    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          5.5/9  0.0   45.0     0     0   0.0  0.00 
 17    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            5.5/9  0.0   39.0     0     0   0.0  0.00 
 18    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          5.0/9  0.0   49.5     0     0   0.0  0.00 
 19    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          5.0/9  0.0   48.0     0     0   0.0  0.00 
 20WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          5.0/9  0.0   45.5     0     0   0.0  0.00 
 21    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             5.0/7  0.5   45.0     0     0   0.0  0.00 
 22    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          5.0/9  0.0   44.0     0     0   0.0  0.00 
 23    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  5.0/8  0.5   43.5     0     0   0.0  0.00 
 24    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          5.0/8  0.5   43.0     0     0   0.0  0.00 
 25    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          5.0/9  0.0   42.5     0     0   0.0  0.00 
 26    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            5.0/9  0.0   41.0     5     0   0.0  0.00 
 27    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             5.0/9  0.0   41.0     4     5   0.0  0.00 
 28    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               5.0/8  0.5   41.0     4     4   0.0  0.00 
 29    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             5.0/9  0.0   40.0     0     0   0.0  0.00 
 30    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             5.0/8  0.5   35.5     0     0   0.0  0.00 
 31    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             4.5/9  0.0   47.0     0     0   0.0  0.00 
 32    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             4.5/7  0.5   45.0     0     0   0.0  0.00 
 33    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            4.5/9  0.0   44.5     0     0   0.0  0.00 
 34    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             4.5/7  0.5   43.0     0     0   0.0  0.00 
 35    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          4.5/6  0.5   41.0     0     0   0.0  0.00 
 36    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             4.0/8  0.0   48.5     0     0   0.0  0.00 
 37    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            4.0/9  0.0   45.0     0     0   0.0  0.00 
 38    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             4.0/6  0.5   44.0     0     0   0.0  0.00 
 39    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             4.0/8  0.5   43.0     0     0   0.0  0.00 
 40    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             4.0/8  0.0   42.0     0     0   0.0  0.00 
 41    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  4.0/8  0.5   40.5     0     0   0.0  0.00 
 42    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             4.0/9  0.0   39.0     0     0   0.0  0.00 
 43    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             4.0/9  0.0   38.5     0     0   0.0  0.00 
 44    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       4.0/9  0.0   34.0     0     0   0.0  0.00 
 45    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             3.5/9  0.0   44.5     0     0   0.0  0.00 
 46    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          3.5/9  0.0   42.0     0     0   0.0  0.00 
 47    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             3.5/9  0.0   41.0     2     4   0.0  0.00 
 48    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          3.5/7  1.5   41.0     2     3   0.0  0.00 
 49    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  3.5/9  0.0   39.5     0     0   0.0  0.00 
 50    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          3.5/9  0.0   37.5     2     0   0.0  0.00 
 51    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  3.5/9  0.0   37.5     1     0   0.0  0.00 
 52    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    3.5/7  0.5   35.0     0     0   0.0  0.00 
 53    Evens Joris            (1411N)  Aalst             3.5/8  0.5   33.0     0     0   0.0  0.00 
 54    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          3.5/8  0.5   30.0     0     0   0.0  0.00 
 55    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          3.0/9  0.0   41.0     0     0   0.0  0.00 
 56    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          3.0/8  0.0   38.5     3     0   0.0  0.00 
 57    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       3.0/8  0.5   38.5     1     0   0.0  0.00 
 58    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            3.0/9  0.0   37.5     0     0   0.0  0.00 
 59    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            3.0/8  0.5   35.0     0     0   0.0  0.00 
 60    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            3.0/9  0.0   34.5     0     0   0.0  0.00 
 61    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             2.5/5  0.5   40.5     0     0   0.0  0.00 
 62    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             2.5/7  0.0   38.0     2     0   0.0  0.00 
 63    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             2.5/9  1.0   38.0     1     0   0.0  0.00 
 64    Smekens Ann            (1150N)  MSV               2.5/8  1.5   37.0     0     0   0.0  0.00 
 65    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             2.0/5  0.5   44.0     0     0   0.0  0.00 
 66    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        2.0/9  0.0   31.0     0     0   0.0  0.00 
 67    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            1.0/9  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
 68    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5   45.0     0     0  35.0 22.50 
 69    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5   45.0     0     0  35.0 22.50 
 70    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/1  0.5   41.0     0     0   0.0  0.00 
 71    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.5/2  0.5   38.5     0     0   0.0  0.00 
 72    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/3  0.5   37.5     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 8

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          7.0/8  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         6.5/8  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
  3 FM Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        6.0/8  0.0   41.5     0     0   0.0  0.00 
  4 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         6.0/8  0.0   40.5     0     0   0.0  0.00 
  5    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          6.0/8  0.0   39.0     5     4  32.0  0.00 
  6    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            6.0/8  0.0   39.0     5     4  31.5  0.00 
  7    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        5.5/8  0.0   44.5     0     0   0.0  0.00 
  8    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             5.5/8  0.0   37.5     0     0   0.0  0.00 
  9    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             5.5/8  0.0   34.5     0     0   0.0  0.00 
 10    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            5.5/8  0.0   29.0     0     0   0.0  0.00 
 11WFM Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            5.0/8  0.0   41.0     0     0   0.0  0.00 
 12    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        5.0/8  0.0   40.5     0     0   0.0  0.00 
 13    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             5.0/8  0.0   40.0     0     0   0.0  0.00 
 14    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          5.0/8  0.0   38.0     0     0   0.0  0.00 
 15    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             5.0/7  0.5   36.5     0     0   0.0  0.00 
 16    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          5.0/8  0.0   36.0     4     4   0.0  0.00 
 17    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  5.0/7  0.5   36.0     4     3   0.0  0.00 
 18    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          5.0/8  0.0   35.5     0     0   0.0  0.00 
 19    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        5.0/8  0.0   33.0     0     0   0.0  0.00 
 20    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          5.0/8  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
 21    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             5.0/7  0.5   27.0     0     0   0.0  0.00 
 22    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          4.5/8  0.0   39.5     0     0   0.0  0.00 
 23    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          4.5/8  0.0   37.5     4     3  31.0 20.50 
 24    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             4.5/7  0.5   37.5     4     3  31.0 18.25 
 25    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        4.5/8  0.0   36.5     0     0   0.0  0.00 
 26    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          4.5/5  0.5   34.0     3     3  29.0 21.00 
 27    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             4.5/7  0.5   34.0     3     3  29.0 17.50 
 28    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               4.5/7  0.5   31.5     0     0   0.0  0.00 
 29    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             4.0/8  0.0   40.0     0     0   0.0  0.00 
 30    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             4.0/8  0.0   38.5     0     0   0.0  0.00 
 31WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          4.0/8  0.0   38.0     0     0   0.0  0.00 
 32    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            4.0/8  0.0   37.0     0     0   0.0  0.00 
 33    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          4.0/7  0.5   36.0     0     0   0.0  0.00 
 34    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            4.0/8  0.0   35.5     0     0   0.0  0.00 
 35    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            4.0/8  0.0   33.5     4     0   0.0  0.00 
 36    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             4.0/8  0.0   33.5     3     0   0.0  0.00 
 37    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             4.0/8  0.0   32.5     0     0   0.0  0.00 
 38    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             4.0/8  0.0   32.0     4     0   0.0  0.00 
 39    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             4.0/8  0.0   32.0     3     0   0.0  0.00 
 40    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             3.5/7  0.5   36.5     0     0   0.0  0.00 
 41    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             3.5/8  0.0   33.0     0     0   0.0  0.00 
 42    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  3.5/7  0.5   32.0     0     0   0.0  0.00 
 43    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    3.5/7  0.5   27.0     0     0   0.0  0.00 
 44    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          3.5/7  0.5   23.0     0     0   0.0  0.00 
 45    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             3.0/8  0.0   37.0     0     0   0.0  0.00 
 46    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          3.0/8  0.0   36.0     0     0   0.0  0.00 
 47    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             3.0/5  0.5   35.0     0     0   0.0  0.00 
 48    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             3.0/8  0.0   33.0     0     0   0.0  0.00 
 49    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          3.0/8  0.0   32.0     0     0   0.0  0.00 
 50    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          3.0/8  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
 51    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  3.0/8  0.0   30.5     3     0   0.0  0.00 
 52    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       3.0/7  0.5   30.5     1     4   0.0  0.00 
 53    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  3.0/8  0.0   30.5     1     3   0.0  0.00 
 54    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            3.0/8  0.0   29.5     3     0   0.0  0.00 
 55    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            3.0/7  0.5   29.5     2     0   0.0  0.00 
 56    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       3.0/8  0.0   28.0     0     0   0.0  0.00 
 57    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             2.5/5  0.5   34.0     0     0   0.0  0.00 
 58    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          2.5/6  1.5   33.0     0     0   0.0  0.00 
 59    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             2.5/7  0.0   31.5     2     0   0.0  0.00 
 60    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             2.5/8  1.0   31.5     1     0   0.0  0.00 
 61    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          2.5/8  0.0   30.0     0     0   0.0  0.00 
 62    Evens Joris            (1411N)  Aalst             2.5/7  0.5   26.0     0     0   0.0  0.00 
 63    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             2.0/5  0.5   36.5     0     0   0.0  0.00 
 64    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            2.0/8  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
 65    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        2.0/8  0.0   26.0     0     0   0.0  0.00 
 66    Smekens Ann            (1150N)  MSV               1.5/7  1.5    0.0     0     0   0.0  0.00 
 67    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            1.0/8  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
 68    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5   40.0     0     0  30.0 20.00 
 69    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5   40.0     0     0  30.0 20.00 
 70    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/1  0.5   35.5     0     0   0.0  0.00 
 71    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.5/2  0.5   33.5     0     0   0.0  0.00 
 72    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/2  0.5   33.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 7

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         6.0/7  0.0   35.0     0     0   0.0  0.00 
  2 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          6.0/7  0.0   32.0     0     0   0.0  0.00 
  3    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        5.5/7  0.0   33.5     0     0   0.0  0.00 
  4 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         5.5/7  0.0   28.5     0     0   0.0  0.00 
  5    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          5.0/7  0.0   32.0     0     0   0.0  0.00 
  6    Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        5.0/7  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
  7    Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            5.0/7  0.0   30.5     0     0   0.0  0.00 
  8    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            5.0/7  0.0   29.5     4     4  27.0  0.00 
  9    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        5.0/7  0.0   29.5     4     4  26.0  0.00 
 10    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             5.0/6  0.5   26.5     0     0   0.0  0.00 
 11    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          5.0/7  0.0   22.5     0     0   0.0  0.00 
 12    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          4.5/7  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
 13    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             4.5/6  0.5   28.5     4     3  26.0  0.00 
 14    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             4.5/7  0.0   28.5     4     3  25.5  0.00 
 15    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          4.5/7  0.0   27.5     0     0   0.0  0.00 
 16    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             4.5/7  0.0   26.0     0     0   0.0  0.00 
 17    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            4.5/7  0.0   22.5     0     0   0.0  0.00 
 18    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             4.5/6  0.5   19.0     0     0   0.0  0.00 
 19WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          4.0/7  0.0   32.0     0     0   0.0  0.00 
 20    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             4.0/7  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
 21    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        4.0/7  0.0   28.5     4     0   0.0  0.00 
 22    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          4.0/7  0.0   28.5     3     0   0.0  0.00 
 23    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             4.0/7  0.0   27.5     4     0   0.0  0.00 
 24    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          4.0/7  0.0   27.5     3     4   0.0  0.00 
 25    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  4.0/6  0.5   27.5     3     3  24.5 14.50 
 26    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          4.0/7  0.0   27.5     3     3  24.5 13.75 
 27    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        4.0/7  0.0   26.0     0     0   0.0  0.00 
 28    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          4.0/6  0.5   25.5     0     0   0.0  0.00 
 29    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            4.0/7  0.0   24.5     0     0   0.0  0.00 
 30    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             3.5/7  0.0   31.5     0     0   0.0  0.00 
 31    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             3.5/6  0.5   26.0     0     0   0.0  0.00 
 32    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          3.5/4  0.5   25.5     0     0   0.0  0.00 
 33    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  3.5/6  0.5   25.0     0     0   0.0  0.00 
 34    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               3.5/6  0.5   24.5     3     3  23.0  0.00 
 35    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             3.5/7  0.0   24.5     3     3  22.5  0.00 
 36    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             3.5/7  0.0   23.0     0     0   0.0  0.00 
 37    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    3.5/6  0.5   20.5     0     0   0.0  0.00 
 38    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            3.0/7  0.0   29.0     0     0   0.0  0.00 
 39    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          3.0/7  0.0   28.5     0     0   0.0  0.00 
 40    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             3.0/7  0.0   27.5     3     0   0.0  0.00 
 41    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            3.0/7  0.0   27.5     1     0   0.0  0.00 
 42    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             3.0/6  0.5   27.0     0     0   0.0  0.00 
 43    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             3.0/7  0.0   26.0     0     0   0.0  0.00 
 44    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             3.0/5  0.5   24.5     0     0   0.0  0.00 
 45    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             3.0/7  0.0   24.0     0     0   0.0  0.00 
 46    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          3.0/7  0.0   23.5     3     3  22.0  7.25 
 47    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             3.0/7  0.0   23.5     3     3  22.0  5.50 
 48    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             3.0/7  0.0   23.5     1     0   0.0  0.00 
 49    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          3.0/7  0.0   22.0     0     0   0.0  0.00 
 50    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            3.0/7  0.0   21.0     0     0   0.0  0.00 
 51    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       2.5/6  0.5   24.5     0     0   0.0  0.00 
 52    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             2.5/7  0.0   23.5     2     3   0.0  0.00 
 53    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             2.5/5  0.5   23.5     2     2   0.0  0.00 
 54    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          2.5/7  0.0   22.5     0     0   0.0  0.00 
 55    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       2.5/7  0.0   20.5     0     0   0.0  0.00 
 56    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          2.5/6  0.5   18.0     0     0   0.0  0.00 
 57    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             2.0/5  0.5   26.5     0     0   0.0  0.00 
 58    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             2.0/7  1.0   25.0     0     0   0.0  0.00 
 59    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            2.0/7  0.0   24.5     0     0   0.0  0.00 
 60    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  2.0/7  0.0   23.0     2     0   0.0  0.00 
 61    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            2.0/6  0.5   23.0     1     0   0.0  0.00 
 62    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  2.0/7  0.0   23.0     0     0   0.0  0.00 
 63    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        2.0/7  0.0   21.0     0     0   0.0  0.00 
 64    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          1.5/5  0.5   23.0     0     0   0.0  0.00 
 65    Evens Joris            (1411N)  Aalst             1.5/6  0.5   21.0     1     0   0.0  0.00 
 66    Smekens Ann            (1150N)  MSV               1.5/6  1.5   21.0     0     0   0.0  0.00 
 67    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            1.0/7  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
 68    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5   28.0     0     0  24.0 14.00 
 69    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5   28.0     0     0  24.0 14.00 
 70    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/2  0.5   26.0     0     0   0.0  0.00 
 71    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/1  0.5   23.5     0     0   0.0  0.00 
 72    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.5/2  0.5   22.5     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 6

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          6.0/6  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         5.0/6  0.0   25.0     0     0   0.0  0.00 
  3 FM Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        5.0/6  0.0   22.5     0     0   0.0  0.00 
  4    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          4.5/6  0.0   23.5     4     0   0.0  0.00 
  5    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        4.5/6  0.0   23.5     3     0   0.0  0.00 
  6    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        4.5/6  0.0   21.0     0     0   0.0  0.00 
  7 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         4.5/6  0.0   19.5     0     0   0.0  0.00 
  8    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             4.5/6  0.0   18.0     0     0   0.0  0.00 
  9WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          4.0/6  0.0   24.5     0     0   0.0  0.00 
 10    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          4.0/6  0.0   22.5     4     0   0.0  0.00 
 11    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             4.0/6  0.0   22.5     3     0   0.0  0.00 
 12WFM Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            4.0/6  0.0   22.0     4     0   0.0  0.00 
 13    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            4.0/6  0.0   22.0     3     0   0.0  0.00 
 14    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  4.0/5  0.5   20.5     0     0   0.0  0.00 
 15    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             4.0/6  0.0   20.0     0     0   0.0  0.00 
 16    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             4.0/6  0.0   19.5     4     3   0.0  0.00 
 17    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          4.0/6  0.0   19.5     4     2   0.0  0.00 
 18    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             4.0/5  0.5   19.5     3     0   0.0  0.00 
 19    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          4.0/6  0.0   15.5     0     0   0.0  0.00 
 20    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             3.5/6  0.0   22.5     3     3  21.0  0.00 
 21    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          3.5/6  0.0   22.5     3     3  20.0  0.00 
 22    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             3.5/6  0.0   21.5     0     0   0.0  0.00 
 23    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          3.5/6  0.0   20.5     0     0   0.0  0.00 
 24    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  3.5/5  0.5   16.5     0     0   0.0  0.00 
 25    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            3.5/6  0.0   14.5     0     0   0.0  0.00 
 26    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             3.5/5  0.5   12.5     0     0   0.0  0.00 
 27    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          3.0/5  0.5   21.0     0     0   0.0  0.00 
 28    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        3.0/6  0.0   20.5     3     0   0.0  0.00 
 29    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          3.0/6  0.0   20.5     2     0   0.0  0.00 
 30    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          3.0/3  0.5   20.0     0     0   0.0  0.00 
 31    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             3.0/6  0.0   19.5     0     0   0.0  0.00 
 32    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        3.0/6  0.0   19.0     3     3  17.5  0.00 
 33    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            3.0/6  0.0   19.0     3     3  17.0  0.00 
 34    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             3.0/5  0.5   19.0     2     0   0.0  0.00 
 35    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          3.0/6  0.0   17.5     3     0   0.0  0.00 
 36    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            3.0/6  0.0   17.5     1     0   0.0  0.00 
 37    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             3.0/6  0.0   16.5     0     0   0.0  0.00 
 38    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            3.0/6  0.0   15.0     0     0   0.0  0.00 
 39    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             2.5/6  0.0   21.0     0     0   0.0  0.00 
 40    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             2.5/6  0.0   20.0     0     0   0.0  0.00 
 41    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            2.5/6  0.0   19.5     0     0   0.0  0.00 
 42    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       2.5/5  0.5   18.0     0     0   0.0  0.00 
 43    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          2.5/6  0.0   17.0     0     0   0.0  0.00 
 44    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             2.5/6  0.0   16.5     2     3  15.0  0.00 
 45    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             2.5/6  0.0   16.5     2     3  14.5  0.00 
 46    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             2.5/4  0.5   16.5     2     2   0.0  0.00 
 47    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          2.5/6  0.0   16.0     2     0   0.0  0.00 
 48    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    2.5/5  0.5   16.0     1     0   0.0  0.00 
 49    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          2.0/6  0.0   21.5     0     0   0.0  0.00 
 50    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             2.0/6  0.0   21.0     0     0   0.0  0.00 
 51    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             2.0/6  0.0   19.5     2     0   0.0  0.00 
 52    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             2.0/5  0.5   19.5     1     0   0.0  0.00 
 53    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               2.0/5  0.0   19.0     0     0   0.0  0.00 
 54    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            2.0/6  0.0   18.5     1     3   0.0  0.00 
 55    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             2.0/6  1.0   18.5     1     2   0.0  0.00 
 56    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  2.0/6  0.0   18.0     2     0   0.0  0.00 
 57    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             2.0/6  0.0   18.0     0     0   0.0  0.00 
 58    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             2.0/4  0.5   17.0     1     0   0.0  0.00 
 59    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  2.0/6  0.0   17.0     0     0   0.0  0.00 
 60    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        2.0/6  0.0   15.5     0     0   0.0  0.00 
 61    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            2.0/5  0.5   15.0     0     0   0.0  0.00 
 62    Evens Joris            (1411N)  Aalst             1.5/5  0.5   15.0     0     0   0.0  0.00 
 63    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          1.5/5  0.5   14.0     0     0   0.0  0.00 
 64    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       1.5/6  0.0   13.0     0     0   0.0  0.00 
 65    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            1.0/6  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
 66    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5   21.0     0     0  17.5 10.50 
 67    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/0  0.5   21.0     0     0  17.5 10.50 
 68    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5   21.0     0     0  17.5 10.50 
 69    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/2  0.5   19.5     0     0   0.0  0.00 
 70    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.5/2  0.5   16.5     0     0   0.0  0.00 
 71    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          0.5/4  0.5   15.5     0     0   0.0  0.00 
 72    Smekens Ann            (1150N)  MSV               0.0/5  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 5

   Tit Name                    Rati    F/M  Club              Cou    Pts  Buch  Vic   #Bla  BC1   S B  
  1 FM Roos Adrian            (2283N)  M    Zottegem         BEL   5.0/5    0.0     0     0   0.0  0.00 
  2 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  M    Wirtzfeld        BEL   4.0/5   17.5     0     0   0.0  0.00 
  3    Smekens Ruben          (2141N)  M    Zottegem         BEL   4.0/5   17.0     0     0   0.0  0.00 
  4    Goormachtigh Johan     (2182N)  M    KGSRL Gent       BEL   4.0/5   16.5     0     0   0.0  0.00 
  5    Morozova Iuliia        (2042N)  F    Opwijk           BEL   4.0/5   15.5     0     0   0.0  0.00 
  6    Van Haelst Raymond     (1968N)  M    KGSRL Gent       BEL   4.0/5   15.0     0     0   0.0  0.00 
  7    Goossens Xavier        (2094N)  M    Landegem         BEL   4.0/5   14.0     0     0   0.0  0.00 
  8    De Smet Frans          (1798N)  M    Aalst            BEL   4.0/5   11.5     0     0   0.0  0.00 
  9    Verlinden Robijn       (2025N)  M    Wetteren         BEL   3.5/5   15.5     3     3  14.0  0.00 
 10    Van De Perre Tom       (2125N)  M    Opwijk           BEL   3.5/5   15.5     3     3  13.5  0.00 
 11    Willockx Ritsaart      (1939N)  M    Aalst            BEL   3.5/5   15.0     3     3  14.0  0.00 
 12    Gabriels Antoon        (1790N)  M    KGSRL Gent       BEL   3.5/5   15.0     3     3  13.0  0.00 
 13 CM Maddens Martijn        (2200N)  M    Roeselare        BEL   3.5/5   15.0     3     2   0.0  0.00 
 14    Vermeiren Bart         (1931N)  M    Aalst            BEL   3.5/5   14.5     3     2  13.5  0.00 
 15    Apostolakis Taki       (1974N)  M    Aalst            GRE   3.5/5   14.5     3     2  12.0  0.00 
 16    De Reymaeker Walter    (1843N)  M    Dworp            BEL   3.5/5   13.0     0     0   0.0  0.00 
 17WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  F    Zottegem         BEL   3.0/5   17.5     0     0   0.0  0.00 
 18    Roels Frederik         (1916N)  M    KGSRL Gent       BEL   3.0/5   15.0     3     0   0.0  0.00 
 19    Doossche Carlo         (1713N)  M    Oude God Mortsel BEL   3.0/4   15.0     2     0   0.0  0.00 
 20    Meskens Stephan        (1843N)  M    Opwijk           IRL   3.0/5   14.5     3     0   0.0  0.00 
 21    Hajenius Willem        (1925N)  M    Mechelen         BEL   3.0/4   14.5     2     0   0.0  0.00 
 22    Vanhee Freddy          (1863N)  M    Aalst            BEL   3.0/5   14.0     3     0   0.0  0.00 
 23    Ponnet Guy             (1691N)  M    Landegem         BEL   3.0/3   14.0     2     0   0.0  0.00 
 24    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  M    Aalst            BEL   3.0/4   13.5     0     0   0.0  0.00 
 25    Verlinden Patrick      (1735N)  M    TSMechelen       BEL   3.0/5   13.0     0     0   0.0  0.00 
 26    Van Poucke Simon       (1929N)  M    Zottegem         BEL   3.0/5   12.5     0     0   0.0  0.00 
 27    Vermeulen Frank        (1828N)  M    Zottegem         BEL   3.0/5   11.0     3     3  10.5  0.00 
 28    Dhooge Achiel          (1656N)  M    Mercatel         BEL   3.0/5   11.0     3     3   9.5  0.00 
 29    Verbruggen Samuel      (1957N)  M    Landegem         BEL   2.5/5   16.5     0     0   0.0  0.00 
 30    Saligo Luc             (2096N)  M    Zottegem         BEL   2.5/5   14.5     0     0   0.0  0.00 
 31    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  M    Aalst            BEL   2.5/5   13.5     0     0   0.0  0.00 
 32    Heymans Peter          (1591N)  M    Opwijk           BEL   2.5/5   13.0     2     3   0.0  0.00 
 33    Salada Ramon           (1605N)  M    Aalst            BEL   2.5/4   13.0     2     1   0.0  0.00 
 34    De Clercq Geert        (1486N)  M    Aalst            BEL   2.5/5   12.5     2     0   0.0  0.00 
 35    Torfs Gert             (1555N)  M    Oude God Mortsel BEL   2.5/4   12.5     1     0   0.0  0.00 
 36    Bijloos Geert          (1572N)  M    Opwijk           BEL   2.5/5   11.0     0     0   0.0  0.00 
 37    Van De Putte Ben       (1753N)  M    Deinze           BEL   2.5/5    8.5     2     0   0.0  0.00 
 38    Bombeek Raf            (1419N)  M    Aalst            BEL   2.5/4    8.5     1     0   0.0  0.00 
 39    Dooremont Danny        (1526N)  M    Aalst            BEL   2.0/5   16.0     0     0   0.0  0.00 
 40    Cuyx Tomas             (1485N)  M    Mechelen         BEL   2.0/5   15.0     0     0   0.0  0.00 
 41    Roca Medardo           (1619N)  M    Aalst            BEL   2.0/4   14.5     1     2  12.5  0.00 
 42    Brys Yves              (1258N)  M    Dendermonde      BEL   2.0/4   14.5     1     2  12.0  0.00 
 43    Heymans Berwout        (   0 )  M    Aalst            BEL   2.0/5   13.5     2     0   0.0  0.00 
 44    Lefevre Lucien         (1456N)  M    Aalst            BEL   2.0/5   13.5     1     0   0.0  0.00 
 45    Lanckriet Chris        (2035N)  M    MSV              BEL   2.0/5   13.0     2     0   0.0  0.00 
 46    Boterbergh Benny       (1262N)  M    Aalst            BEL   2.0/5   13.0     1     0   0.0  0.00 
 47    De Wolf Bernard        (1590N)  M    Aalst            BEL   2.0/5   12.5     2     0   0.0  0.00 
 48    Van Den Eede Valere    (1261N)  M    Opwijk           BEL   2.0/5   12.5     1     0   0.0  0.00 
 49    Durieux Frank          (1367N)  M    Oude God Mortsel BEL   2.0/5   12.0     0     0   0.0  0.00 
 50    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  M    Geraardsbergen   BEL   2.0/4   11.5     0     0   0.0  0.00 
 51    Michiels Koen          (1571N)  M    Opwijk           BEL   2.0/5   11.0     0     0   0.0  0.00 
 52    Cotman Dirk            (1360N)  M    Opwijk           BEL   2.0/4   10.5     0     0   0.0  0.00 
 53    Degezelle Geert        (1581N)  M    Kortrijk         BEL   1.5/5   13.0     0     0   0.0  0.00 
 54    Vandergoten Theo       (1442N)  M    Aalst            BEL   1.5/5   12.5     0     0   0.0  0.00 
 55    Schamp Johan           (1285N)  M    Aalst            BEL   1.5/3   12.0     0     0   0.0  0.00 
 56    Kint Jean              (1508N)  M    Zottegem         BEL   1.5/5   11.5     1     0   0.0  0.00 
 57    Bonnaffe Xavier        (1541N)  M    Wetteren         BEL   1.5/4   11.5     0     0   0.0  0.00 
 58    Evens Joris            (1411N)  M    Aalst            BEL   1.5/4   11.0     0     0   0.0  0.00 
 59    Brys Kristof           (1090N)  M    Dendermonde      BEL   1.5/5   10.0     1     2  10.0  0.00 
 60    Wauters Johan          (1495N)  M    Aalst            BEL   1.5/5   10.0     1     2   9.0  0.00 
 61    Van Steen Guido        (   0 )  M    Wachtebeke       BEL   1.5/5   10.0     0     0   0.0  0.00 
 62    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  F    Halle            BEL   1.0/5   15.0     0     0   0.0  0.00 
 63    Lauwers Rudi           (1407N)  M    Oude God Mortsel BEL   1.0/5   13.0     0     0   0.0  0.00 
 64    Heymans Frank          (1159N)  M    Opwijk           BEL   1.0/5   11.0     0     2   0.0  0.00 
 65    Heyvaert Johan         (1431N)  M    Aalst            BEL   1.0/3   11.0     0     1   0.0  0.00 
 66    Carrijn Bart           (1700N)  M    Aalst            BEL   0.5/0   15.0     0     0  12.0  7.50 
 67    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  F    Aalst            BEL   0.5/0   15.0     0     0  12.0  7.50 
 68    De Moor Geert          (1053N)  M    Aalst            BEL   0.5/1   15.0     0     0  12.0  7.50 
 69    Vergote Geert          (1150N)  M    Aalst            BEL   0.5/1   13.5     0     0   0.0  0.00 
 70    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  M    Aalst            BEL   0.5/2   11.5     0     0   0.0  0.00 
 71    Van Heghe Isabelle     (1159N)  F    Zottegem         BEL   0.5/3   11.0     0     0   0.0  0.00 
 72    Smekens Ann            (1150N)  F    MSV              BEL   0.0/5    0.0     0     0   0.0  0.00 
Top of Page

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 4

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          4.0/4  0.0   10.0     0     0   0.0  0.00 
  2    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          4.0/4  0.0    9.0     0     0   0.0  0.00 
  3    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            3.5/4  0.0   11.0     0     0   0.0  0.00 
  4    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          3.5/4  0.0    9.0     0     0   0.0  0.00 
  5WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          3.0/4  0.0   11.5     0     0   0.0  0.00 
  6    Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        3.0/4  0.0   11.0     0     0   0.0  0.00 
  7    Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            3.0/4  0.0   10.5     3     0   0.0  0.00 
  8 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         3.0/4  0.0   10.5     2     0   0.0  0.00 
  9    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          3.0/3  0.5   10.0     0     0   0.0  0.00 
 10    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        3.0/4  0.0    9.5     0     0   0.0  0.00 
 11    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             3.0/4  0.0    9.0     3     2   8.5  0.00 
 12    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        3.0/4  0.0    9.0     3     2   8.0  0.00 
 13    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             3.0/4  0.0    8.5     3     2   7.0  0.00 
 14    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          3.0/4  0.0    8.5     3     2   6.5  0.00 
 15    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             3.0/4  0.0    8.0     0     0   0.0  0.00 
 16    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             3.0/4  0.0    7.5     0     0   0.0  0.00 
 17    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          3.0/4  0.0    7.0     0     0   0.0  0.00 
 18    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        2.5/4  0.0   10.5     2     2   8.5  6.25 
 19 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         2.5/4  0.0   10.5     2     2   8.5  6.00 
 20    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             2.5/4  0.0    9.5     0     0   0.0  0.00 
 21    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             2.5/4  0.0    8.5     0     0   0.0  0.00 
 22    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          2.5/4  0.0    8.0     0     0   0.0  0.00 
 23    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            2.5/4  0.0    6.0     0     0   0.0  0.00 
 24    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          2.0/4  0.0   10.5     0     0   0.0  0.00 
 25    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            2.0/4  0.0   10.0     2     2   0.0  0.00 
 26    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             2.0/4  0.0   10.0     2     1   0.0  0.00 
 27    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             2.0/3  0.5    9.5     1     2   0.0  0.00 
 28    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  2.0/3  0.5    9.5     1     1   0.0  0.00 
 29    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          2.0/4  0.0    9.0     2     0   0.0  0.00 
 30    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       2.0/3  0.5    9.0     1     2   0.0  0.00 
 31    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          2.0/2  0.5    9.0     1     1   7.5  5.25 
 32    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  2.0/3  0.5    9.0     1     1   7.5  4.00 
 33    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        2.0/4  0.0    8.5     2     2   8.0  0.00 
 34    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               2.0/4  0.0    8.5     2     2   7.0  0.00 
 35    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            2.0/4  0.0    8.5     1     0   0.0  0.00 
 36    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            2.0/4  0.0    8.0     0     0   0.0  0.00 
 37    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             2.0/4  0.0    7.5     2     2   7.0  2.50 
 38    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            2.0/4  0.0    7.5     2     2   7.0  1.50 
 39    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          2.0/4  0.0    7.5     2     2   6.5  0.00 
 40    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             2.0/4  0.0    7.0     0     0   0.0  0.00 
 41    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          2.0/4  0.0    6.5     2     0   0.0  0.00 
 42    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            2.0/3  0.5    6.5     1     0   0.0  0.00 
 43    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            2.0/4  0.0    5.5     0     0   0.0  0.00 
 44    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             1.5/4  0.0    9.5     1     2   8.0  0.00 
 45    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             1.5/4  0.0    9.5     1     2   7.5  0.00 
 46    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             1.5/3  0.5    9.0     1     2   0.0  0.00 
 47    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             1.5/3  0.5    9.0     1     1   0.0  0.00 
 48    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    1.5/4  0.0    8.5     0     0   0.0  0.00 
 49    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             1.5/2  0.5    8.0     0     0   0.0  0.00 
 50    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             1.5/4  0.0    7.5     0     0   0.0  0.00 
 51    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          1.5/4  0.0    6.5     1     0   0.0  0.00 
 52    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          1.5/3  0.5    6.5     0     0   0.0  0.00 
 53    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             1.5/3  0.5    6.0     0     0   0.0  0.00 
 54    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             1.0/4  0.0   10.5     0     0   0.0  0.00 
 55    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          1.0/4  0.0    9.5     1     0   0.0  0.00 
 56    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  1.0/4  0.0    9.5     0     0   0.0  0.00 
 57    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  1.0/4  0.0    8.0     0     0   0.0  0.00 
 58    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        1.0/4  0.0    7.5     0     2   0.0  0.00 
 59    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            1.0/4  0.0    7.5     0     1   7.0  0.00 
 60    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             1.0/4  1.0    7.5     0     1   6.5  0.00 
 61    Evens Joris            (1411N)  Aalst             1.0/4  0.0    6.5     0     0   0.0  0.00 
 62    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             1.0/2  0.5    6.0     0     0   0.0  0.00 
 63    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5   10.0     0     0   7.5  5.00 
 64    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/0  0.5   10.0     0     0   7.5  5.00 
 65    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5   10.0     0     0   7.5  5.00 
 66    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             0.5/4  0.0    9.0     0     0   0.0  0.00 
 67    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             0.5/4  0.0    8.5     0     2   0.0  0.00 
 68    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/1  0.5    8.5     0     0   0.0  0.00 
 69    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          0.5/3  0.5    8.0     0     2   7.0  0.00 
 70    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       0.5/4  0.0    8.0     0     2   6.5  0.00 
 71    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.5/2  0.5    7.0     0     0   0.0  0.00 
 72    Smekens Ann            (1150N)  MSV               0.0/4  0.0    0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 3

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          3.0/3  0.0    5.5     3     2   5.5  5.50 
  2    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            3.0/3  0.0    5.5     3     2   5.5  5.50 
  3    Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            3.0/3  0.0    5.0     3     2   0.0  0.00 
  4    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          3.0/3  0.0    5.0     3     1   5.0  5.00 
  5WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          3.0/3  0.0    5.0     3     1   5.0  5.00 
  6    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          3.0/3  0.0    4.0     0     0   0.0  0.00 
  7 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         2.5/3  0.0    5.5     0     0   0.0  0.00 
  8    Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        2.5/3  0.0    4.5     2     2   4.5  3.50 
  9    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        2.5/3  0.0    4.5     2     2   4.5  3.25 
 10    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        2.0/3  0.0    7.0     0     0   0.0  0.00 
 11    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        2.0/3  0.0    6.0     0     0   0.0  0.00 
 12    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             2.0/3  0.0    5.5     2     2   0.0  0.00 
 13    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        2.0/3  0.0    5.5     2     1   5.5  2.50 
 14    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             2.0/3  0.0    5.5     2     1   5.5  2.50 
 15    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             2.0/2  0.5    5.5     1     0   0.0  0.00 
 16    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          2.0/3  0.0    5.0     2     1   5.0  3.00 
 17    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          2.0/3  0.0    5.0     2     1   5.0  2.00 
 18    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             2.0/3  0.0    5.0     2     1   5.0  2.00 
 19    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            2.0/3  0.0    4.5     2     2   0.0  0.00 
 20 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         2.0/3  0.0    4.5     2     1   4.5  2.50 
 21    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             2.0/3  0.0    4.5     2     1   4.5  1.50 
 22    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             2.0/3  0.0    4.5     2     1   4.5  1.50 
 23    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             2.0/3  0.0    4.5     2     1   4.5  1.50 
 24    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  2.0/2  0.5    4.5     1     1   4.5  2.50 
 25    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            2.0/3  0.0    4.5     1     1   4.5  0.75 
 26    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          2.0/3  0.0    4.0     0     0   0.0  0.00 
 27    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               2.0/3  0.0    3.5     2     0   0.0  0.00 
 28    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       2.0/2  0.5    3.5     1     0   0.0  0.00 
 29    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             2.0/3  0.0    3.0     0     0   0.0  0.00 
 30    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             1.5/1  0.5    6.0     1     1   6.0  3.50 
 31    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  1.5/3  0.0    6.0     1     1   6.0  2.75 
 32    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          1.5/2  0.0    5.5     1     1   5.5  3.25 
 33    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          1.5/1  0.5    5.5     1     1   5.5  3.00 
 34    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          1.5/3  0.0    4.5     1     2   0.0  0.00 
 35    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             1.5/3  0.0    4.5     1     1   0.0  0.00 
 36    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            1.5/3  0.0    3.5     1     2   0.0  0.00 
 37    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            1.5/2  0.5    3.5     1     1   0.0  0.00 
 38    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             1.5/2  0.5    3.5     0     0   0.0  0.00 
 39    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             1.0/3  0.0    6.5     0     0   0.0  0.00 
 40    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             1.0/3  0.0    6.0     0     0   0.0  0.00 
 41    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             1.0/3  0.0    5.5     1     2   5.5  1.50 
 42    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             1.0/3  0.0    5.5     1     2   5.5  1.00 
 43    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          1.0/3  0.0    5.5     1     2   5.5  0.50 
 44    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            1.0/3  0.0    5.5     1     2   5.5  0.50 
 45    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          1.0/3  0.0    5.5     1     1   0.0  0.00 
 46    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  1.0/3  0.0    5.5     0     0   0.0  0.00 
 47    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          1.0/3  0.0    5.0     1     2   5.0  1.00 
 48    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             1.0/3  0.0    5.0     1     2   5.0  0.50 
 49    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          1.0/3  0.0    5.0     1     1   0.0  0.00 
 50    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  1.0/3  0.0    4.5     1     2   0.0  0.00 
 51    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            1.0/3  0.0    4.5     1     1   0.0  0.00 
 52    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            1.0/3  0.0    4.5     0     0   0.0  0.00 
 53    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          1.0/3  0.0    3.5     0     2   0.0  0.00 
 54    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            1.0/3  0.0    3.5     0     1   0.0  0.00 
 55    Evens Joris            (1411N)  Aalst             1.0/3  0.0    3.0     1     0   0.0  0.00 
 56    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        1.0/3  0.0    3.0     0     0   0.0  0.00 
 57    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5    7.5     0     0   7.5  3.75 
 58    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/0  0.5    7.5     0     0   7.5  3.75 
 59    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5    7.5     0     0   7.5  3.75 
 60    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    0.5/3  0.0    6.5     0     0   0.0  0.00 
 61    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             0.5/3  0.0    6.0     0     2   0.0  0.00 
 62    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/1  0.5    6.0     0     0   6.0  2.00 
 63    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             0.5/2  0.5    6.0     0     0   6.0  1.50 
 64    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             0.5/3  0.0    5.5     0     1   5.5  1.00 
 65    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          0.5/3  0.0    5.5     0     1   5.5  0.50 
 66    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       0.5/3  0.0    5.0     0     0   0.0  0.00 
 67    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.5/2  0.5    4.5     0     0   0.0  0.00 
 68    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             0.5/1  0.5    4.0     0     0   0.0  0.00 
 69    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             0.0/3  0.0    6.0     0     0   0.0  0.00 
 70    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             0.0/4  0.0    5.5     0     0   0.0  0.00 
 71    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          0.0/3  0.0    4.0     0     0   0.0  0.00 
 72    Smekens Ann            (1150N)  MSV               0.0/3  0.0    3.5     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 2

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  2    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  3    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  4WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  5    Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  6    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  7    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        2.0/2  0.0    2.0     2     1   2.0  2.00 
  8 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          2.0/2  0.0    1.5     2     1   1.5  1.50 
  9    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             2.0/2  0.0    1.5     2     1   1.5  1.50 
 10    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        2.0/2  0.0    1.5     2     1   1.5  1.50 
 11    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        2.0/2  0.0    1.5     2     1   1.5  1.50 
 12    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             2.0/2  0.0    1.5     2     1   1.5  1.50 
 13    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          2.0/2  0.0    1.0     2     1   1.0  1.00 
 14    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        2.0/2  0.0    1.0     2     1   1.0  1.00 
 15    Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        1.5/2  0.0    2.5     0     0   0.0  0.00 
 16    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             1.5/1  0.5    2.0     1     1   0.0  0.00 
 17    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             1.5/1  0.5    2.0     1     0   0.0  0.00 
 18    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          1.5/2  0.0    1.5     0     0   0.0  0.00 
 19    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             1.5/2  0.0    1.0     0     0   0.0  0.00 
 20    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             1.0/2  0.0    3.0     1     1   3.0  1.00 
 21    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             1.0/2  0.0    3.0     1     1   3.0  1.00 
 22 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         1.0/2  0.0    2.5     1     1   2.5  0.50 
 23    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          1.0/2  0.0    2.5     1     1   2.5  0.50 
 24    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               1.0/2  0.0    2.5     1     1   2.5  0.50 
 25    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             1.0/2  0.0    2.5     1     1   2.5  0.50 
 26    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             1.0/2  0.0    2.5     1     1   2.5  0.50 
 27    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          1.0/2  0.0    2.5     1     1   2.5  0.50 
 28    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  1.00 
 29    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 30    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 31    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 32    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 33    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 34    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 35    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 36    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 37    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 38    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 39    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 40    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             1.0/2  0.0    2.0     1     1   2.0  0.00 
 41    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       1.0/1  0.5    2.0     0     1   0.0  0.00 
 42    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             1.0/1  0.5    2.0     0     0   0.0  0.00 
 43    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             1.0/2  0.0    1.5     1     0   0.0  0.00 
 44    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            1.0/2  0.0    1.5     0     0   0.0  0.00 
 45    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             0.5/2  0.0    3.5     0     1   3.5  0.75 
 46    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             0.5/2  0.0    3.5     0     1   3.5  0.75 
 47    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.5/0  0.5    3.0     0     0   3.0  1.50 
 48    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          0.5/0  0.5    3.0     0     0   3.0  1.50 
 49    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.5/0  0.5    3.0     0     0   3.0  1.50 
 50    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.5/1  0.5    3.0     0     0   3.0  1.50 
 51    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.5/1  0.5    3.0     0     0   3.0  0.50 
 52    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    0.5/2  0.0    2.5     0     1   2.5  0.75 
 53    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          0.5/2  0.0    2.5     0     1   2.5  0.50 
 54    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  0.5/2  0.0    2.5     0     1   2.5  0.25 
 55    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       0.5/2  0.0    2.5     0     1   2.5  0.25 
 56    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             0.5/1  0.5    2.0     0     1   2.0  0.50 
 57    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            0.5/1  0.5    2.0     0     1   2.0  0.50 
 58    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            0.5/2  0.0    1.5     0     1   1.5  0.25 
 59    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          0.5/2  0.0    1.5     0     1   1.5  0.25 
 60    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          0.5/2  0.0    1.5     0     1   1.5  0.25 
 61    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        0.5/2  0.0    1.5     0     1   1.5  0.25 
 62    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  0.5/1  0.0    1.5     0     0   0.0  0.00 
 63    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          0.0/2  0.0    4.0     0     0   0.0  0.00 
 64    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  0.0/2  0.0    3.5     0     0   0.0  0.00 
 65    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             0.0/2  0.0    3.0     0     0   0.0  0.00 
 66    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             0.0/1  0.0    2.5     0     0   0.0  0.00 
 67    Evens Joris            (1411N)  Aalst             0.0/2  0.0    2.0     0     1   2.0  0.00 
 68    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             0.0/2  0.0    2.0     0     1   2.0  0.00 
 69    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          0.0/2  0.0    2.0     0     1   2.0  0.00 
 70    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            0.0/2  0.0    2.0     0     1   2.0  0.00 
 71    Smekens Ann            (1150N)  MSV               0.0/2  0.0    2.0     0     1   2.0  0.00 
 72    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.0/2  0.0    2.0     0     1   2.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ajuinentornooi 2017: Klassement na ronde 1

   Tit Naam                    ELO     Club                 Ptn  Xtr Buch  Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 FM Roos Adrian            (2283N)  Zottegem          1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  2    Goormachtigh Johan     (2182N)  KGSRL Gent        1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  3    Van De Perre Tom       (2125N)  Opwijk            1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  4    Morozova Iuliia        (2042N)  Opwijk            1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  5    Verlinden Robijn       (2025N)  Wetteren          1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  6    Van Haelst Raymond     (1968N)  KGSRL Gent        1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  7    Willockx Ritsaart      (1939N)  Aalst             1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  8    Van Poucke Simon       (1929N)  Zottegem          1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
  9    Roels Frederik         (1916N)  KGSRL Gent        1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
 10    Meskens Stephan        (1843N)  Opwijk            1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
 11    Vermeulen Frank        (1828N)  Zottegem          1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
 12    Gabriels Antoon        (1790N)  KGSRL Gent        1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
 13    Verlinden Patrick      (1735N)  TSMechelen        1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
 14    Dhooge Achiel          (1656N)  Mercatel          1.0/1  0.0    0.0     1     1   0.0  0.00 
 15 GM Dgebuadze Alexandre    (2524N)  Wirtzfeld         1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 16 CM Maddens Martijn        (2200N)  Roeselare         1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 17    Smekens Ruben          (2141N)  Zottegem          1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 18WFM Vanhuyse Nele          (2099N)  Zottegem          1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 19    Goossens Xavier        (2094N)  Landegem          1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 20    Lanckriet Chris        (2035N)  MSV               1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 21    Verbruggen Samuel      (1957N)  Landegem          1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 22    Vermeiren Bart         (1931N)  Aalst             1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 23    Hajenius Willem        (1925N)  Mechelen          1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 24    Vanhee Freddy          (1863N)  Aalst             1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 25    De Reymaeker Walter    (1843N)  Dworp             1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 26    De Smet Frans          (1798N)  Aalst             1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 27    Van De Putte Ben       (1753N)  Deinze            1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 28    Doossche Carlo         (1713N)  Oude God Mortsel  1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 29    Van Wijnendaele Jovann (1641N)  Aalst             1.0/1  0.0    0.0     1     0   0.0  0.00 
 30    Saligo Luc             (2096N)  Zottegem          0.5/1  0.0    0.5     0     1   0.5  0.25 
 31    De Clercq Geert        (1486N)  Aalst             0.5/1  0.0    0.5     0     1   0.5  0.25 
 32    Apostolakis Taki       (1974N)  Aalst             0.5/1  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 33    Torfs Gert             (1555N)  Oude God Mortsel  0.5/1  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 34    Roca Medardo           (1619N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 35    Heymans Peter          (1591N)  Opwijk            0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 36    Degezelle Geert        (1581N)  Kortrijk          0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 37    Michiels Koen          (1571N)  Opwijk            0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 38    Bonnaffe Xavier        (1541N)  Wetteren          0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 39    Kint Jean              (1508N)  Zottegem          0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 40    Lefevre Lucien         (1456N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 41    Van Der Voorde Sonja   (1420N)  Halle             0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 42    Lauwers Rudi           (1407N)  Oude God Mortsel  0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 43    Deschuyteneer Lucien   (1358N)  Geraardsbergen    0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 44    Van Den Eede Valere    (1261N)  Opwijk            0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 45    Van Heghe Isabelle     (1159N)  Zottegem          0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 46    Smekens Ann            (1150N)  MSV               0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 47    Cappelle Gert-Jan      (   0 )  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 48    Heymans Berwout        (   0 )  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     1   1.0  0.00 
 49    Salada Ramon           (1605N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 50    De Wolf Bernard        (1590N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 51    Bijloos Geert          (1572N)  Opwijk            0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 52    Dooremont Danny        (1526N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 53    Wauters Johan          (1495N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 54    Cuyx Tomas             (1485N)  Mechelen          0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 55    Vandergoten Theo       (1442N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 56    Evens Joris            (1411N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 57    Durieux Frank          (1367N)  Oude God Mortsel  0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 58    Boterbergh Benny       (1262N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 59    Heymans Frank          (1159N)  Opwijk            0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 60    Vergote Geert          (1150N)  Aalst             0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 61    Brys Kristof           (1090N)  Dendermonde       0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 62    Van Steen Guido        (   0 )  Wachtebeke        0.0/1  0.0    1.0     0     0   1.0  0.00 
 63    Van Den Eede Gerrit    (1826N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 64    Carrijn Bart           (1700N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 65    Ponnet Guy             (1691N)  Landegem          0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 66    Heyvaert Johan         (1431N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 67    Bombeek Raf            (1419N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 68    Cotman Dirk            (1360N)  Opwijk            0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 69    Schamp Johan           (1285N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 70    Brys Yves              (1258N)  Dendermonde       0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 71    Van Neckebroeck Angeli (1150N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
 72    De Moor Geert          (1053N)  Aalst             0.0/0  0.0    0.5     0     0   0.5  0.25 
Bovenkant van de pagina

Eindklassement - Editie 2016

   Tit Name                    Rati    F/M  Club              Cou    Pts  Buch  Vic   #Bla   
1 Deberdt Joris          (2135N)  M    Jean Jaur├Ęs Gent BEL   7.0/9   53.5     0     0   
2 Smekens Ruben          (2114N)  M    Zottegem         BEL   7.0/9   51.0     0     0   
3 Morozova Iuliia        (2065N)  F    Opwijk           BEL   6.5/9   53.5     0     0   
4 Goormachtigh Johan     (2196N)  M    KGSRL Gent       BEL   6.5/9   53.0     0     0   
5 De Weird Matthias      (2000N)  M    Zottegem         BEL   6.5/9   52.5     0     0   
6 Van Houtte Randy       (2036N)  M    Wetteren         BEL   6.5/9   50.0     0     0   
7 Verhasselt Kris        (1834N)  M    Opwijk           BEL   6.0/8   53.0     0     0   
8 Verlinden Robijn       (2055N)  M    Wetteren         BEL   6.0/9   48.0     0     0   
9 Goossens Xavier        (2066N)  M    Landegem         BEL   6.0/9   46.5     0     0 
10 Rogiers Jan            (2150N)  M    Opwijk           BEL   5.5/8   51.0     0     0  
11 Doossche Carlo         (1699N)  M    Oude God Mortsel BEL   5.5/9   48.0     0     0  
12 Lot Diederik           (1901N)  M    Dworp            BEL   5.5/9   45.0     0     0  
13 Meskens Stephan        (1854N)  M    Opwijk           IRL   5.5/9   44.5     0     0  
14 Vermeulen Frank        (1862N)  M    Zottegem         BEL   5.5/9   44.0     0     0  
15 Temmerman Hans         (1778N)  M    Zottegem         BEL   5.5/9   42.0     0     0  
16 Verlinden Patrick      (1742N)  M    TSMechelen       BEL   5.5/9   38.0     0     0  
17 Willockx Ritsaart      (1960N)  M    Aalst            BEL   5.0/8   49.5     0     0  
18 Vanhee Freddy          (1864N)  M    Aalst            BEL   5.0/7   47.0     0     0  
19 Roels Frederik         (2008N)  M    KGSRL Gent       BEL   5.0/9   44.0     0     0  
20 De Reymaeker Walter    (1904N)  M    Dworp            BEL   5.0/9   42.5     0     0  
21 Gabriels Antoon        (1868N)  M    KGSRL Gent       BEL   5.0/9   41.5     0     0  
22 Spaens Kjell           (1954N)  M    Aalst            BEL   5.0/9   40.5     4     0  
23 De Smet Frans          (1810N)  M    Aalst            BEL   5.0/9   40.5     3     0  
24 Ghyselen Wouter        (2128N)  M    Zottegem         BEL   4.5/9   48.0     0     0  
25 Cuyx Tomas             (1400N)  M    Mechelen         BEL   4.5/9   44.0     0     0  
26 Hajenius Willem        (1989N)  M    Mechelen         BEL   4.5/9   42.5     0     0  
27 Heymans Peter          (1681N)  M    Opwijk           BEL   4.5/9   41.5     0     0  
28 Wauters Johan          (1466N)  M    Aalst            BEL   4.5/7   40.0     0     0  
29 Ponnet Guy             (1716N)  M    Landegem         BEL   4.5/8   39.5     0     0  
30 Verstraeten Jan        (1925N)  M    Zottegem         BEL   4.0/6   48.5     0     0  
31 Vermeiren Bart         (1950N)  M    Aalst            BEL   4.0/9   44.0     0     0  
32 Van Wijnendaele Jovann (1654N)  M    Aalst            BEL   4.0/7   43.5     0     0  
33 Van Den Eede Gerrit    (1841N)  M    Aalst            BEL   4.0/7   42.5     3     0  
34 Bonnaffe Xavier        (1519N)  M    Wetteren         BEL   4.0/8   42.5     2     0  
35 Michiels Koen          (1532N)  M    Opwijk           BEL   4.0/8   40.0     0     0  
36 Dhooge Achiel          (1616N)  M    Mercatel         BEL   4.0/8   39.0     0     0  
37 Evens Joris            (1430N)  M    Aalst            BEL   4.0/8   38.5     0     0  
38 Salada Ramon           (1641N)  M    Aalst            BEL   4.0/9   38.0     0     0  
39 Roose Bernard          (1460N)  M    LSV-Chesspirant  BEL   4.0/9   37.5     0     0  
40 Dooremont Danny        (1474N)  M    Aalst            BEL   4.0/9   36.5     0     0  
41 Apostolakis Taki       (1971N)  M    Aalst            GRE   3.5/3   52.0     0     0  
42 Van De Putte Ben       (1737N)  M    Deinze           BEL   3.5/9   46.5     0     0  
43 De Wolf Bernard        (1553N)  M    Aalst            BEL   3.5/9   42.0     0     0  
44 Kint Jean              (1484N)  M    Zottegem         BEL   3.5/9   41.0     0     0  
45 Pisaneschi Maxime      (1275N)  M    KGSRL Gent       BEL   3.5/9   37.0     0     0  
46 De Gendt Eddy          (1497N)  M    Zottegem         BEL   3.5/7   35.5     0     0  
47 Roca Medardo           (1639N)  M    Aalst            BEL   3.0/6   44.0     0     0  
48 Schamp Johan           (   0 )  M    Aalst            BEL   3.0/6   40.0     0     0  
49 Vandergoten Theo       (1473N)  M    Aalst            BEL   3.0/9   38.5     0     0  
50 Bombeek Raf            (1473N)  M    Aalst            BEL   3.0/8   38.0     0     0  
51 Lauwers Rudi           (1450N)  M    Oude God Mortsel BEL   3.0/9   36.0     0     0  
52 Durieux Frank          (1328N)  M    Oude God Mortsel BEL   3.0/8   33.0     2     0  
53 Boonants Raf           (1271N)  M    Aalst            BEL   3.0/7   33.0     0     0  
54 Descamps Bert          (1929N)  M    Artevelde        BEL   2.5/4   41.5     0     0  
55 Boterbergh Benny       (1242N)  M    Aalst            BEL   2.5/9   31.0     2     0  
56 Cotman Dirk            (1266N)  M    Opwijk           BEL   2.5/8   31.0     1     0  
57 Ghijselinck Kris       (1412N)  M    Oudenaarde       BEL   2.0/3   40.0     0     0  
58 De Clercq Geert        (1472N)  M    Aalst            BEL   2.0/8   34.0     0     0  
59 Robbe Guus             (1624N)  M    KGSRL Gent       BEL   1.5/6   42.5     0     0  
60 De Moor Geert          (1083N)  M    Aalst            BEL   1.5/4   39.5     0     0  
61 Heyvaert Johan         (1455N)  M    Aalst            BEL   1.5/4   33.0     0     0  
62 Van Neckebroeck Angeli ( 999N)  F    Aalst            BEL   1.0/7   30.5     0     0  
63 Van Lierde Herman      (1150N)  M    Aalst            BEL   1.0/8   28.5     0     0  
64 Vergote Geert          (1150N)  M    Aalst            BEL   0.5/1    0.0     0     0