Koninklijke Schaakclub Pion Aalst

KS Pion Aalst

Speeldagen: elke woensdag

Jeugd van 18u30 tot 19u30

Volwassenen vanaf 19u45 tot einde

Locatie

Sint Pauluszalen

Botermelkstraat 63b
9300 Aalst


Grotere kaart weergeven

Sponsers

sponsor vernoscientific logo

sponsor aalst logo

Clubleden

Uitnodigingen

Adverteer mijn tornooi

Ajuinentornooi 2017 - Deelnemers

  1    Dgebuadze Alexandre       2524  GM   Wirtzfeld       
  2    Roos Adrian               2283  FM   Zottegem        
  3    Maddens Martijn           2200  CM   Roeselare       
  4    Goormachtigh Johan        2182       KGSRL Gent      
  5    Smekens Ruben             2141       Zottegem        
  6    Van De Perre Tom          2125       Opwijk          
  7    Vanhuyse Nele             2099  WFM  Zottegem        
  8    Saligo Luc                2096       Zottegem        
  9    Goossens Xavier           2094       Landegem        
 10    Morozova Iuliia           2042       Opwijk          
 11    Lanckriet Chris           2035       MSV             
 12    Verlinden Robijn          2025       Wetteren        
 13    Apostolakis Taki          1974       Aalst           
 14    Van Haelst Raymond        1968       KGSRL Gent      
 15    Verbruggen Samuel         1957       Landegem        
 16    Willockx Ritsaart         1939       Aalst           
 17    Vermeiren Bart            1931       Aalst           
 18    Van Poucke Simon          1929       Zottegem        
 19    Hajenius Willem           1925       Mechelen        
 20    Roels Frederik            1916       KGSRL Gent      
 21    Vanhee Freddy             1863       Aalst           
 22    De Reymaeker Walter       1843       Dworp           
 23    Meskens Stephan           1843       Opwijk          
 24    Vermeulen Frank           1828       Zottegem        
 25    Van Den Eede Gerrit       1826       Aalst           
 26    De Smet Frans             1798       Aalst           
 27    Gabriels Antoon           1790       KGSRL Gent      
 28    Van De Putte Ben          1753       Deinze          
 29    Verlinden Patrick         1735       TSMechelen      
 30    Doossche Carlo            1713       Oude God Mortsel
 31    Carrijn Bart              1700       Aalst           
 32    Ponnet Guy                1691       Landegem        
 33    Dhooge Achiel             1656       Mercatel        
 34    Van Wijnendaele Jovanni   1641       Aalst           
 35    Roca Medardo              1619       Aalst           
 36    Salada Ramon              1605       Aalst           
 37    Heymans Peter             1591       Opwijk          
 38    De Wolf Bernard           1590       Aalst           
 39    Degezelle Geert           1581       Kortrijk        
 40    Bijloos Geert             1572       Opwijk          
 41    Michiels Koen             1571       Opwijk          
 42    Torfs Gert                1555       Oude God Mortsel
 43    Bonnaffe Xavier           1541       Wetteren        
 44    Dooremont Danny           1526       Aalst           
 45    Kint Jean                 1508       Zottegem        
 46    Wauters Johan             1495       Aalst           
 47    De Clercq Geert           1486       Aalst           
 48    Cuyx Tomas                1485       Mechelen        
 49    Lefevre Lucien            1456       Aalst           
 50    Vandergoten Theo          1442       Aalst           
 51    Heyvaert Johan            1431       Aalst           
 52    Van Der Voorde Sonja      1420       Halle           
 53    Bombeek Raf               1419       Aalst           
 54    Evens Joris               1411       Aalst           
 55    Lauwers Rudi              1407       Oude God Mortsel
 56    Durieux Frank             1367       Oude God Mortsel
 57    Cotman Dirk               1360       Opwijk          
 58    Deschuyteneer Lucien      1358       Geraardsbergen  
 59    Schamp Johan              1285       Aalst           
 60    Boterbergh Benny          1262       Aalst           
 61    Van Den Eede Valere       1261       Opwijk          
 62    Brys Yves                 1258       Dendermonde     
 63    Van Heghe Isabelle        1159       Zottegem           
 64    Heymans Frank             1159       Opwijk       
 65    Van Neckebroeck Angelique 1150       Aalst             
 66    Vergote Geert             1150       Aalst           
 67    Smekens Ann               1150       MSV           
 68    Brys Kristof              1090       Dendermonde     
 69    De Moor Geert             1053       Aalst           
 70    Cappelle Gert-Jan            0       Aalst           
 71    Van Steen Guido              0       Wachtebeke              
 72    Heymans Berwout              0       Aalst